۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷

ترفندهای کسانی که لبخندی زیبا دارند

۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ 1321 بازدیدکننده 0 نظر
ترفندهای کسانی که لبخندی زیبا دارند در این مقاله می خوانید

دندان‌های درخشان‌تر از بایدهای داشتن ظاهری زیبا است. این نکات به داشتن دندان‌های مرواریدی کمک می‌کنند. ...

ترفندهای کسانی که لبخندی زیبا دارند

برنز کردن

شاید دقت کرده باشید زمانی که کمی برنز می‌کنید دندان‌هایتان سفیدتر دیده می‌شوند. علت تضادی است که  رنگ آن با دندان شما ایجاد می‌کند. پس برس رژ گونه‌ی خود را کمی تن برنز دهید و با آن روی استخوان گونه، پیشانی، بینی و چانه بکشید تا دندان‌هایتان سفیدی بیشتری از خود نشان دهند.

 

 

سفید کردن دندان با پوست موز

هرچه دندان شما سفیدتر باشد لبخند زیباتری خواهید داشت. اما لازم نیست هزینه‌ی زیادی برای دندان‌های مرواریدی کنید. یک پوست موز را روی دندان خود بکشید. این پوست کمک می‌کند لکه‌های روی مینای دندان از بین بروند.

 

 

رژلب با تن آبی

رژهای دارای تن نارنجی باعث انعکاس رنگ زرد روی دندان‌های شما می‌شوند اما تن‌هایی که بر پایه‌ی رنگ آبی هستند ( مثلاً رنگ هلویی یا قرمز ) می‌توانند لبخند شما را زیباتر کنند. زیرا این تن رنگ باعث محو کردن زردی روی دندان‌ها خواهد شد.

 

 

حذف کردن قهوه

سه فنجان قهوه‌ی روزانه‌ی شما هیچ منفعتی برای دندان‌هایتان نخواهد داشت. اگر روزانه بیش از یک لیوان قهوه می‌خورید از نی استفاده کنید ( همین‌طور چای ) و بعد از آن فوراً مسواک بزنید. با این کار قهوه زمان زیادی روی مینای دندان نمانده و نمی‌تواند باعث بروز لکه شود.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040