۱۶ اسفند ۱۳۹۶

چگونه به خود انگیزه کاهش وزن دهید 2

۱۶ اسفند ۱۳۹۶ 1095 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه به خود انگیزه کاهش وزن دهید 2 در این مقاله می خوانید

برای خود در راستای کاهش وزن یک هدف قرار داده  و این نکات عالی را از زبان افراد متخصص دنبال کنید. ...

چگونه به خود انگیزه کاهش وزن دهید 2

در مسیر بمانید

حتی ایجاد تعادل یک خط شروع دارد. قبل از اینکه غذاهای ناسالم را حذف کرده و دو بار در هفته به باشگاه بروید باید یک ذهنیت درست برای کاهش وزن خود ایجاد نمایید. شما باید خودتان را آماده کنید تا برای تمام زندگی در این مسیر درست حرکت کنید.

 

 

اهداف واضح داشته باشید

برای اینکه واقعاً به خودتان برای یک زندگی سالم انگیزه بدهید باید با چیزهایی که در ذهن دارید بجنگید. اینکه بگویید من می‌خواهم کمی وزن کم کنم مبهم است. به‌جای آن مثلاً به خودتان بگویید من می‌خواهم در دو ماه سه کیلو کم کنم. این هدف واضح‌تر است.

 

 

بنویسید

نوشتن همه‌چیز می‌تواند به حفظ تمرکز شما کمک کند، حتی چیزی که در طول روز می‌خورید. زمانی که در ابتدا برنامه‌ی ورزشی خود را شروع می‌کنید بهتر است زمان باشگاهتان را یادداشت نمایید تا در این زمان برنامه‌ی دیگری نگذاشته و یا قرار ملاقاتی تنظیم نکنید.

 

 

برنامه‌ریزی داشته باشید

گاهی داشتن انگیزه یعنی خودتان را با  انتخاب‌های درست احاطه کرده و تصمیم‌های پیشگیرانه داشته باشید. کارهای کوچکی هستند که شما می‌توانید در خانه انجام دهید تا کمک کنند در مسیرتان بمانید. مثلاً وعده‌های غذایی هفته را برنامه‌ریزی کنید. لیست خریدی تهیه کنید و مواد لازم برای این وعده‌ها را بنویسید. آماده کردن وعده‌های غذایی در آخر هفته باعث صرفه‌جویی زیادی در وقت شما در طول هفته  خواهد شد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040