۵ دي ۱۳۹۶

چیزهای عجیبی که باعث جوش می شوند 2

۵ دي ۱۳۹۶ 877 بازدیدکننده 0 نظر
چیزهای عجیبی که باعث جوش می شوند 2 در این مقاله می خوانید

باورهای زیادی پیرامون علت بروز جوش‌های پوستی وجود دارد. اما متخصصین چه می‌گویند؟ ...

چیزهای عجیبی که باعث جوش می شوند 2

موها

محصولاتی که روی موهای خود استفاده می‌کنید می‌توانند باعث بسته شدن منافذ پوستی شوند. شوره سر و یا مو روی صورت یا دم‌اسبی‌های بلند می‌توانند منجر به جوش شوند. باید همیشه پوست سر خود را تمیز نگه‌داشته و از ژل یا ماسک مو استفاده نکنید تا مشکلی ایجاد نشود.

 

 

موبایل

تلفن همراه سرشار از باکتری‌هاست و وسیله‌ای است که زمان زیادی را مقابل صورت شما می‌گذراند. تمیز کردن موبایل با دستمال ضد باکتری باعث می‌شود مانع از رسیدن میکروب‌ها به پوست خود شوید.

 

 

تختخواب

پوست شما هر دقیقه هزاران سلول پوستی مرده را آزاد می‌سازد و این سلول‌ها باکتری‌های زیادی دارند. ازآنجایی‌که شما زمان زیادی از عمر خود را به بالشتتان چسبیده‌اید طبیعی است تمامی آن سلول‌ها و باکتری‌ها روی بالشت رفته و بعد به صورتتان برسند.

 

 

پاک‌کننده‌ی صورت

یک مقابله‌ی سخت با باکتری‌ها می‌تواند بدتر از این باشد که هیچ کاری با آن‌ها نداشته باشید. لایه‌برداری و شوینده‌های قوی پوست را مستعد عفونت‌های باکتریایی می‌کنند. شوینده‌های بدون صابون چیزی است که شما نیاز دارید. بااین‌وجود استفاده از داروهای درمانی قوی برای جوش می‌تواند در زمانی که در شرایط استرسی شدید قرار دارید به شما کمک کند.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040