۴ دي ۱۳۹۶

دلایلی که باید برق لب را کنار بگذارید

۴ دي ۱۳۹۶ 1181 بازدیدکننده 0 نظر
دلایلی که باید برق لب را کنار بگذارید در این مقاله می خوانید

استفاده از برق لب‌ها می‌تواند در زمستان برای شما حس خوبی داشته باشد اما گاه بیشتر از فایده ضرر خواهند داشت. ...

دلایلی که باید برق لب را کنار بگذارید

برخی مواد بیشتر از فایده ضرر دارند

مواد معطر کننده‌ی افزوده به برق لب بزرگ‌ترین مشکل برای کاربران است. برخی دارای رایحه‌ی دارچین هستند که می‌تواند باعث حساس شدن لب‌های خشک و متورم شود. منتول نیز مشکل بزرگ دیگر است. احساس خنکی که برق لب به خاطر منتول به شما می‌دهد می‌تواند لب‌ها را به موادی حساس سازد که شما سعی در حفاظت مقابل آن‌ها دارید.

 

 

مواد بد

نگاهی به لیست مواد سازنده‌ی برق لب بیندازید، حتی شناخته‌شده‌ترین برند برق لب‌ها. پوستی که لب را پوشانده است اغلب نازک و تحریک‌پذیر می‌باشد. این مواد شیمیایی خاص باعث بروز آسیب، خشکی و پوسته‌شدن لب خواهند شد و دقیقاً همان چیزهایی هستند که باید از آن دور بمانید.

 

 

چقدر اعتیادآور است؟

حتما کسانی را دیده اید که همیشه در کیف یا جیبشان برق لب دارد و در ماشین، میز محل کار و حتی چند عدد در خانه گذاشته اند. حقیقت این است که برق لب به صورت فیزیکی اعتیادآور نیست. اما با ایجاد رطوبت روی لب‌ها باعث ایجاد حس یک لایه ی محافظ میان لب‌ها و مواد دیگر شده و شما را به خود عادت می‌دهند.

 

 

زمانی که با زندگی روزانه تداخل می‌یابد

مسئله تنها حسی نیست که برق لب برای شما ایجاد می‌کند بلکه چیزی است که در زمان نداشتن برق لب اتفاق می‌افتد. برخی افراد بدون برق لب احساس استرس و ناراحتی داشته و اینجاست که مشکل ایجاد می‌شود.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040