۱۱ آذر ۱۳۹۶

زغال فعال برای پوست چه می کند؟

۱۱ آذر ۱۳۹۶ 1094 بازدیدکننده 0 نظر
زغال فعال برای پوست چه می کند؟ در این مقاله می خوانید

برای تقویت پوست زغال فعال ماده‌ای بسیار مؤثر می‌باشد. با کمک این ماده شاهد زیبایی بیشتر خود خواهید بود. ...

زغال فعال برای پوست چه می کند؟

پاک‌سازی پوست

سموم زیادی در طول روز به پوست شما متصل می‌شوند و آن را آلوده می‌نمایند. زغال فعال می‌تواند به این منافذ چسبیده و مانع اتصال مواد آلوده به پوست شما خواهد شد. زغال فعال پوست را شفاف و درخشان خواهد کرد و سلول‌های مرده پوست را لایه‌برداری می‌نماید.
 

 

مراقبت از پوست‌های چرب

زغال فعال می‌تواند در چربی پوست تعادل برقرار کرده و مانع جوش‌های ریز پوستی شود. اگر پوستتان چرب است یک  یا دو بار در طول هفته از ماسک زغال فعال استفاده نمایید. استفاده زیاد پوست شما را خشک خواهد کرد.

 

 

درمان جوش‌های پوستی

با توجه به نوع جوش شما زغال فعال شاید برای آن مفید باشد. زغال فعال مانند صابون عمل کرده و آلودگی و چربی‌های پوست را از بین می‌برد. بهتر است زغال فعال را تنها روی جوش‌ها بگذارید نه تمام پوست.

 

 

درمان نیش حشرات

اگر حشره‌ای مانند زنبور شما را نیش زده است یا پوستتان دچار خراش گشته می‌توانید برای تسکین درد خود و کاهش علائم از زغال فعال کمک بگیرید. برخی عفونت‌ها نیز توسط این زغال قابل‌درمان‌اند. برای درمان عفونت بهتر است زغال را با مقداری آب ترکیب کنید تا مانند خمیر شود. حالا خمیر را روی  محل موردنظر بگذارید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040