۱ آذر ۱۳۹۶

ماسک صورت برای روشن کردن پوست قبل از مهمانی

۱ آذر ۱۳۹۶ 1646 بازدیدکننده 0 نظر
ماسک صورت برای روشن کردن پوست قبل از مهمانی در این مقاله می خوانید

همه‌ی افراد به رنگ پوست خود اهمیت می‌دهند. این ماسک‌های ساده به شما کمک می‌کنند کمی پوستتان را روشن‌تر کنید. ...

ماسک صورت برای روشن کردن پوست قبل از مهمانی

ماسک سفیده تخم‌مرغ

این ماسک علاوه بر سفید کردن پوست در محو کردن جوش‌های پوستی نیز به شما کمک زیادی خواهد کرد. یک عدد سفیده تخم‌مرغ را خوب هم بزنید تا کف کند. حالا آن را روی پوست خود بمالید و بگذارید برای یک ربع تا بیست دقیقه بماند. سپس صورت خود را با آب ولرم بشویید. در انتها مقداری آب خنک به  صورتتان بزنید. بعد از چند بار استفاده متوجه تغییر پوست خود خواهید شد.

 

 

ماسک صورت

ماسک بادام

دو عدد بادام را در شیر بریزید. حالا این ترکیب را به صورت خود بمالید.

 

 

ماسک صورت

لیمو، خیار و گوجه‌فرنگی

برای این روش در ابتدا با ترکیب کردن آب خیار، آب گوجه‌فرنگی و آب‌لیمو کارتان را شروع کنید. مواد را خوب با هم ترکیب کنید تا تبدیل به ماده‌ای چسبناک شوند. بعد از آماده شدن این ترکیب آن را به بخشی از پوست که می‌خواهید روشن شود بزنید. اجازه دهید ماسک روی صورتتان خشک شود. بعدازآن ماسک را از روی صورت خود شسته و بعد به شکل ضربه‌ای صورتتان را خشک نمایید. با کمک این  ترکیب برای همیشه پوست شما سفید و روشن‌تر خواهد شد. اگر به آب گوجه‌فرنگی حساسیت دارید می‌توانید از آب خیار و آب‌لیمو به تنهایی کمک بگیرید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040