۳۰ آبان ۱۳۹۶

حذف موهای زائد با زردچوبه

۳۰ آبان ۱۳۹۶ 3448 بازدیدکننده 0 نظر
حذف موهای زائد با زردچوبه در این مقاله می خوانید

از این روش معمولاً در هند استفاده شده و تأثیری بی‌نظیر در حذف موهای زائد خواهد داشت. بهتر است این راه ساده را امتحان کنید تا با هزینه کم و درد ناچیز به نتیجه دلخواه برسید. ...

حذف موهای زائد با زردچوبه

روش ساخت خمیر

در ابتدا زردچوبه و آب را با نسبت دو به یک مخلوط کنید. می‌توان به‌جای آب از شیر استفاده کرد. حالا ترکیب را روی حرارت کم بگذارید و مرتباً هم بزنید تا حالتی خمیری به خود گیرد. اجازه دهید بماند تا سرد شود. می‌توانید خمیر را داخل یخچال بگذارید. حالا مقداری نمک یا شکر را به همراه یک قاشق غذاخوری از آرد به خمیر بیفزایید.

 

 

طرز استفاده

بعدازاینکه خمیر را آماده کردید مقداری آرد ذرت روی نقاطی از پوست که قصد پاک‌سازی دارید بمالید. سپس خمیر را یک لایه‌ی نازک روی قسمت موردنظر در جهت رویش مو بکشید. روی خمیر را با پارچه‌ای تمیز پوشانده و بگذارید برای 15 دقیقه بماند تا خمیر شما خوب جذب پوستتان شود. حالا پارچه را برداشته و پوستتان را با آب گرم بشویید. این روش را دو بار در هفته تکرار کنید تا نتیجه‌ی دلخواه خود را ببینید.

 

 

از این روش معمولاً در هند استفاده شده و تأثیری بی‌نظیر در حذف موهای زائد خواهد داشت. بهتر است این راه ساده را امتحان کنید تا با هزینه کم و درد ناچیز به نتیجه دلخواه برسید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040