۱۵ آبان ۱۳۹۶

جواهراتی که شما را مسن می کنند

۱۵ آبان ۱۳۹۶ 1324 بازدیدکننده 0 نظر
جواهراتی که شما را مسن می کنند در این مقاله می خوانید

زیورآلات مناسب می‌توانند به شما زیبایی خاصی دهند. از طرف دیگر انتخاب اشتباه باعث می‌شود زیبایی لباس گران‌قیمت شما خراب شود. ...

جواهراتی که شما را مسن می کنند

گوشواره‌های سنگین

کمبود کلاژن و انعطاف‌پذیری می‌تواند باعث شل شدن پوست در تمام سنین شود و لاله‌های گوش شما نیز در امان نیستند. در زمان انتخاب گوشواره باید به این نکته دقت داشته باشید. گوشواره‌های سنگین با پایین کشیدن گوش شما مشکل ایجاد خواهند کرد.

 

 

ست‌های جواهرات

از ست‌های گردنبند با گوشواره با تکه‌های دیگر بهتر است استفاده نکنید. این جواهرات در زیر چهل سال سن شما را بالاتر نشان خواهند داد.

 

 

فلزات نادرست

طلایی در مقابل نقره‌ای، انتخاب رنگ شخصی است اما به تن رنگی پوست شما  نیز مرتبط خواهد بود. اگر رنگ متناسبی را انتخاب نکنید ممکن است سال‌ها به سن شما بیفزاید و گاه حلقه‌های سیاه و مشکلات پوستی برای شما خواهد ساخت.

 

 

مروارید

مروارید در طول سال‌ها طرفداران زیادی پیدا کرده است. اما پیشنهاد می‌شود آن را با گردنبندهای فلزی یا دانه‌های رنگی دیگر ترکیب کنید تا کمی به آن رنگ داده و ظاهر بهتری برای شما بسازد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040