۱۳ آبان ۱۳۹۶

نحوه رنگ کردن موهای سفید

۱۳ آبان ۱۳۹۶ 2316 بازدیدکننده 0 نظر
نحوه رنگ کردن موهای سفید در این مقاله می خوانید

برای اینکه بتوانید موهایی که زیاد سفید هستند را به رنگ‌های روشن برسانید می‌توانید از روش‌های زیر کمک بگیرید. ...

نحوه رنگ کردن موهای سفید

روش اول

با کمک یکرنگ وسط مانند 00/6 یا از بین سری‌های 5-4 قسمت‌های سفید مو را رنگ کنید و یا اینکه از همان رنگ روی ساقه به ریشه‌ها بزنید. وقتی موها یکدست شدند رنگ دلخواه خود را روی تمام مو بگذارید.

 

 

روش دوم

به این روش اصطلاحاً مردانساژ می‌گویند. برای باز کردن تارهای سفید مو مقداری اکسیدان دو یا نه درصد تهیه کنید. آن را روی ریشه‌های موی خود بگذارید و یک ربع منتظر بمانید. حالا اکسیدان را بشویید. سپس رنگ اصلی را روی موی خود قرار دهید. دقت داشته باشید برای این روش باید رنگ قوی یا رنگ‌های شماره پایین ( تا 5-4 ) را در ترکیب رنگ خود به کار ببرید.

 

 

روش سوم

در ابتدا مقداری شامپو را با پودر دکلره ترکیب کنید. آن را به موهای خود بزنید و بین 10 تا 25 دقیقه منتظر بمانید. حالا موها را شسته و رنگ اصلی را بگذارید. یا اینکه می‌توانید بدون اینکه رنگ اصلی را با چیزی مخلوط کنید به ریشه‌ی موهای خود بزنید. بعد از زمانی کوتاه رنگ ترکیبی و اصلی را با رعایت قانون پورسانتاژ به موها بزنید. در تمامی موارد بالا رعایت نکته زیر الزامی است:

قانون ریشه و ساقه را رعایت کنید. یعنی در ابتدا به ریشه‌ها رنگ زده و پس از کمی مکث ساقه را رنگ کنید.

اگر دوست دارید موهای شما کاملاً روشن شود باید در ابتدا تمامی مو را دکلره کرده و برای گرفتن سفیدی مو آن را به شکل عمودی تقسیم کنید.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040