۱۳ آبان ۱۳۹۶

ترفندهایی برای لباس پوشیدن متناسب بدن شما 2

۱۳ آبان ۱۳۹۶ 1419 بازدیدکننده 0 نظر
ترفندهایی برای لباس پوشیدن متناسب بدن شما 2 در این مقاله می خوانید

اگر دوست دارید همه از لباس پوشیدن شما تعریف کنند و لباس هایتان به زیبایی اندام شما بیفزایند حتما نگاهی به این مقاله بیندازید. ...

ترفندهایی برای لباس پوشیدن متناسب بدن شما 2

در صورت نیاز گن بپوشید

گن به شما اجازه می‌دهد لاغرتر و باریک‌تر دیده شوید. بسیاری از زنان از پوشیدن گن می‌ترسند زیرا فکر می‌کنند با آن راحت نخواهند بود. اما اگر گن شما سایز درستی انتخاب شود کاملاً در آن راحت هستید.

 

 

چند لایه پوشیدن

چند لایه پوشیدن ترفندی برای زیباتر دیده شدن اندام شماست. قانون کلی این است که مطمئن باشید لایه‌ی زیر اندازه‌ی تن شماست. مثلاً می‌توانید زیر پلیورتان یک لباس رنگی تقریباً جذب بپوشید. تی‌شرت شما باید بلندتر و تنگ‌تر از لایه‌ی رویی باشد.

 

 

استفاده از طرح‌ها

پارچه‌های طرح دار و رنگ‌ها به لاغر دیده شدن شما کمک می‌کنند. رنگ‌ها می‌توانند شما را بلندتر و لاغرتر نشان دهند. طرح‌ها باعث جلب‌توجه بیننده روی آن‌ها شده و می‌توانید با کمک آن‌ها توجه را از نقاطی از بدن که دوست ندارید بردارید. انتخاب یک شلوار لی مناسب نیز می‌تواند پاها را لاغر نشان دهد.

 

 

انتخاب پارچه‌ی مناسب

استفاده از پارچه و رنگ‌ها یکی از بهترین راه‌ها برای به تصویر کشیدن بدنی لاغرتر از خودتان است. اگر نگرانید که زیاد بزرگ دیده شوید پارچه‌های سفت را کنار بگذارید. این پارچه‌ها دورتر از بدن ایستاده و باعث می‌شوند چاق‌تر دیده شوید. خطوط افقی شما را پهن‌تر نشان داده و خطوط عمودی یا طرح‌های بالا و پایین شما را بلندتر و لاغرتر نشان خواهند داد.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040