۲ مهر ۱۳۹۶

نکات آرایشی مژه

۲ مهر ۱۳۹۶ 1506 بازدیدکننده 0 نظر
نکات آرایشی مژه در این مقاله می خوانید

نکات زیر به شما کمک می کنند بتوانید هرچه بهتر چشمان خود را آرایش کرده و به زیباییتان اضافه کنید. ...

نکات آرایشی مژه

جلوگیری از لخته شدن ریمل

بهتر است ماهانه ریمل خود را عوض کنید. اگر این امکان برای شما وجود ندارد چند قطره چشم داخل ریمل خود بریزید. با این ترفند ریمل شده مانند روز اول شده و دیگر نگرانی برای خرید ریمل جدید ندارید.

 

 

خط زیر پلک

برای اینکه بتوانید مژه‌های خود را بلند و پرپشت نشان دهید این راه‌حل به شما کمک خواهد کرد. به جای اینکه خط را روی قسمت بالایی لبه‌ی پلک بکشید بهتر است آن را زیر پلک خود ببرید. با این ترفند مژه‌های شما پرپشت دیده می‌شوند. به کمک این روش ساده تفاوت بزرگی در ظاهر چشمان خود ایجاد خواهید کرد.

 

 

سایه چشم

شاید برای شما هم پیش‌آمده باشد که سایه‌ی پررنگی خریداری کنید اما در پشت پلک شما کم‌رنگ دیده شود. برای حل این مشکل سطح پلک خود را در ابتدا با یک پودر کرم‌رنگ بپوشانید و این پودر زمینه‌ای برای سایه‌ی شما باشد. حالا رنگ واقعی سایه دیده می‌شود.

 

 

فر دادن مژه‌ها

قبل از اینکه کارتان با فر دهنده‌ی مژه‌ی خود را شروع کنید برای سه ثانیه آن را روی حرارت نگه‌دارید. گرم کردن فر دهنده باعث می‌شود مژه‌ها مانند زمان استفاده از اتوی مو روی موها حالت بگیرند.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040