۱ مهر ۱۳۹۶

مواد طبیعی برای روشن کردن رنگ مو

۱ مهر ۱۳۹۶ 1931 بازدیدکننده 0 نظر
مواد طبیعی برای روشن کردن رنگ مو در این مقاله می خوانید

مواد شیمیایی آسیب زیادی به موها و بدن شما خواهند زد. اگر دوست دارید موهایتان روشن باشند می توانید مواد طبیعی را جایگزین رنگ های شیمیایی کنید. ...

مواد طبیعی برای روشن کردن رنگ مو

لیمو

یکی از راه‌های ساده و کاربردی برای روشن کردن مو به طور طبیعی و حتی ایجاد های لایت در آن لیمو است. ابتدا لیموها را برش داده و آب آن‌ها را بگیرید. اگر بخواهید می‌توانید این آب‌لیمو را با مقداری آب مخلوط کنید تا رقیق‌تر شود. ترکیب حاصل را روی موهای خود اسپری کرده و اجازه دهید برای نیم ساعت بماند.

 

اگر بتوانید این مدت را در هوای آزاد و البته دور از نور مستقیم خورشید بمانید برای عملکرد لیموها بهتر است. پس از نیم ساعت موهای خود را با آب سرد شسته و نرم‌کننده‌ای مناسب به آن بزنید. در صورت تمایل می‌توانید پوره‌ی گوجه‌فرنگی را جایگزین لیمو کنید.

 

روغن بچه

 

مقداری از روغن بچه را در دستان خود ریخته و موهایتان را با آن ماساژ دهید. این روش راه‌حلی ساده برای روشن کردن موها در خانه است. بعد از ماساژ مو زمانی را در مقابل نور خورشید بگذرانید.

 

پس از اتمام کار باید حتماً موهایتان را با یک شامپوی قوی و نرم‌کننده‌ی مناسب بشویید. استفاده‌ی مکرر از روغن بچه و شستشوی موها با شامپوی قوی تأثیر زیادی در روشن شدن رنگ موهایتان خواهد داشت.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040