۱۲ شهريور ۱۳۹۶

مراقبت از پوست در چهل سالگی2

۱۲ شهريور ۱۳۹۶ 1010 بازدیدکننده 0 نظر
مراقبت از پوست در چهل سالگی2 در این مقاله می خوانید

با وارد شدن به حدود چهل‌سالگی کارهای زیادی برای مراقبت از پوست خود می‌توانید انجام دهید تا برای باقی عمرتان زیبا بمانید.       ...

مراقبت از پوست در چهل سالگی2

لیزر درمانی

درمان لیزر کمک می‌کند مشکلاتی مانند آفتاب‌سوختگی، ملاسما و مویرگ‌های پاره شده درمان شوند. لیزر چین‌وچروک‌های پوستی و خطوط پوستی را به حداقل رسانده  و باعث تحریک کلاژن می‌شود که پوست را سفت می‌کند.ترکیب این درمان‌های لیزری روی پوست سال‌ها زمان می‌برد و به پیشگیری از پیری کمک می‌کند.

 

ضد آفتاب بزنید

هرچه بهتر مقابل نور خورشید از پوستتان حفاظت کنید به‌مرورزمان وضعیت پوست شما بهبود خواهد یافت. ضد آفتاب برای پیشگیری مهم است و همچنین برای به حداقل رساندن لکه‌های نور خورشید و تغییرات رنگ‌دانه‌ها و حساسیت ناشی از رتینول ها نیز اهمیت دارد.  

 

آنتی‌اکسیدان‌ها و مرطوب‌کننده ها ضروری‌اند

باید حتماً از محصولات دارای نرم‌کننده و آنتی‌اکسیدان استفاده کنید که با رادیکال‌های آزاد مبارزه کرده و پوست شما را سالم‌تر و شاداب‌تر می‌کند. آنتی‌اکسیدان‌ها و مرطوب‌کننده ها برای تمام سنین ضروری‌اند زیرا مانع استرس اکسیداتیو شده که به سلول‌های پوستی آسیب می‌رسانند. این مواد باعث درخشش پوست شده و با تولید کلاژن پوست را انعطاف‌پذیر می‌کند.

 

خوب بخوابید

خواب همیشه اهمیت زیادی برای سلامت دارد – سلامت روحی، فیزیکی و احساسی  - اما برای مراقبت‌های پوستی در چهل‌سالگی اهمیت زیادی دارد. خواب دیروقت و نوشیدن الکل اثرات خود را روی پوست برجا می‌گذارند بنابراین خواب به‌موقع و استراحت کافی، خوب خوردن و ورزش گردش خون را بهبود بخشیده و پوست را درخشان نگه می‌دارد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040