۱۱ شهريور ۱۳۹۶

حقایق ناگفته از تزریق لب

۱۱ شهريور ۱۳۹۶ 969 بازدیدکننده 0 نظر
حقایق ناگفته از تزریق لب در این مقاله می خوانید

از کبودی‌های موقت گرفته تا مرگ دائمی بافت‌ها، هیچ تزریق لبی نیست که شما بعد از آن هیچ‌گونه عوارضی نداشته باشید. ...

حقایق ناگفته از تزریق لب

آسیب به بافت‌ها

بزرگ‌ترین خطر هر نوع تزریق مردن بافت آن است، این یعنی شاید تزریق در یک رگ خونی انجام شده و باعث مرگ دائمی آن بافت شود. اگرچه این اتفاق بسیار کمیاب است اما احتمال آن وجود دارد. بنابراین باید راهی حرفه‌ای‌تر برای درمان پیدا کنید.

 

بسیاری از عوارض موقت‌اند

خوشبختانه بسیاری از عوارض ممکن تزریق‌های لب خفیف و موقت‌اند. خطرات رایج دیگر شامل کبودی، تورم، باد کردن یک بخش و .. باشد اما این‌ها موقت بوده و اغلب تا چند روز باقی می‌مانند.

 

شش تا هشت ماه می‌ماند

بیشتر تزریق‌ها چیزی حدود شش تا نه ماه می‌مانند زیرا لب‌ها زیاد حرکت می‌کنند. هیچ ماده‌ی پرکننده‌ای نیست که بتواند بیش از یک سال دوام کند. از پزشک خود در مورد انتخاب‌های ممکن برای خودتان سؤال کرده و ببینید هریک چقدر ماندگارند. ازآنجایی‌که از لب‌ها برای حرف زدن، خوردن و نوشیدن استفاده می‌کنند این تزریق‌ها دائمی نخواهند بود.

 

انتخاب‌های ساده‌تری وجود دارد

به داشتن لب‌های متورم علاقه‌مندید اما از رفتن نزد متخصص و داشتن تزریق و عوارض احتمالی آن می‌ترسید؟ ایده‌های دیگری هستند که می‌توانید امتحان کنید. مثلاً از رژلب و خط لب استفاده کرده، مرطوب‌کننده هایی مانند برق لب‌ها بزنید و یا حتی دستگاه‌های حجم دهنده‌ی لب که موقت لب‌های شما را ملتهب می‌کنند.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040