۹ شهريور ۱۳۹۶

حقایقی ناگفته از رژلب ها2

۹ شهريور ۱۳۹۶ 909 بازدیدکننده 0 نظر
حقایقی ناگفته از رژلب ها2 در این مقاله می خوانید

اگر شما هم از طرفداران رژلب های هستید حتما دانستن بیشتر در مورد آن ها برای شما جالب خواهد بود. ...

حقایقی ناگفته از رژلب ها2

از برخی باید اجتناب کنید

داشتن سرب در رژ خطرناک است زیرا ممکن است آن را بخورید. اگر بعد از زدن رژ به لب‌هایتان زبان بزنید در واقع آن را خورده‌اید. داشتن سرب داخل رژ چیز وحشتناکی است اما خوشبختانه تحقیقات نشان داده‌اند برخی برندها سرب کمتری دارند.از مصرف برندهای دارای سرب اجتناب کنید.

 

در زمان بحران بازهم خرید می‌کنید

در حین یک بحران اقتصادی همه‌ی ما انتخاب‌های جدیدی خواهیم داشت. به‌جای اینکه شما به رستوران بروید بیشتر در خانه آشپزی خواهید کرد. اما بازهم برای خرید رژلب یا دیگر لوازم‌آرایشی هزینه می‌کنید. علت این است که در زمان داشتن استرس ما دوست داریم جذاب‌تر دیده شویم و چهره‌ی بهتری داشته باشیم. شاید احساس زیبایی به ما کمک می‌کند در زمان  تشویش و استرس امنیت بیشتری را حس  کنیم.

 

روی زیبایی شما زیاد اثر ندارد

اگر از رژلب برای جذابیت بیشتر خود استفاده می‌کنید زمان و پولتان را هدر داده‌اید. رژلب تأثیر زیادی روی اینکه در نظر دیگران چگونه باشید ندارد. افراد دیگر بیشتر جذب آرایش چشم‌ها می‌شوند. بنابراین اگر از افرادی هستید که بدون رژ از خانه خارج نمی‌شوند بهتر است یک روز آن را کنار بگذارید و ببینید حالا چه حسی دارید.

 

شما را موفق‌تر می‌کند

استفاده از رژلب این پیام را به دیگران می‌دهد که شما فرد موفقی هستید. ما روی زنان بر اساس آرایش آن‌ها زیاد قضاوت می‌کنیم. اگر به یک کنفرانس می‌روید و می‌خواهید تأثیر خوبی بگذارید رژلب ضروری نیست اما می‌تواند شرایط را کمی برای شما راحت‌تر کند. همه‌ی افراد حاضر ناخودآگاه به این فکر می‌کنند که شما فرد موفقی هستید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040