۷ شهريور ۱۳۹۶

بهترین کارها برای مراقبت از پوست 4

۷ شهريور ۱۳۹۶ 1134 بازدیدکننده 0 نظر
بهترین کارها برای مراقبت از پوست 4 در این مقاله می خوانید

با زیاد شدن سن فشار زیادی برای مراقبت از پوست خود خواهید داشت. مسلماً دوست دارید پوستتان به بهترین حالت دیده شوید.       ...

بهترین کارها برای مراقبت از پوست 4

خوب بخوابید

خواب زیاد نه‌تنها برای سلامت پوست بلکه برای سلامت کلی بدن اهمیت زیادی دارد. اگر زیبایی پوست برای شما اولویت دارد خواب خوب را فراموش نکنید. بازسازی سلول‌های پوستی در بین ساعت 11 شب تا 4 صبح بیشتر است، پس در این زمان خوب بخوابید.

 

مواد سازنده‌ی محصولات پوستی را بخوانید

یاد بگیرید مواد سازنده‌ی روی لوازم‌آرایشی و محصولات پوستی را بخوانید. مقدار زیادی از این مواد وارد جریان خون شما خواهند شد. در مورد مواد تحقیق کند. باید مانند مواد غذایی در مورد محصولات پوستی نیز مواد سازنده را بشناسید.

 

سیگار را ترک کنید

هیچ‌وقت سیگار نکشید. زمانی که جوانید فکر می‌کنید زیبایی شما دائمی است. اما این‌طور نخواهد بود. زیبایی از بین می‌رود. سیگار برای سلامت کلی بدن نیز خوب نیست و باعث مشکلاتی مانند سرطان ریه، بیماری‌های دستگاه تولیدمثل و بیماری‌های قلبی عروقی خواهد شد.

 

خوب بخورید

تغذیه‌ی سالم و خوردن غذاهای کامل می‌تواند علاوه بر فواید برای سلامت بدن، تأثیر بزرگی بر سلامت و ظاهر پوست شما داشته باشد.خوردن غذاهای آبدار بسیار بهتر است- این مواد در کنار اینکه کمک می‌کنند سالم بمانید روی سطح  آب بدن اثرگذار هستند.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040