۵ شهريور ۱۳۹۶

بهترین کارها برای مراقبت از پوست 2

۵ شهريور ۱۳۹۶ 1192 بازدیدکننده 0 نظر
بهترین کارها برای مراقبت از پوست 2 در این مقاله می خوانید

زیبایی پوست برای همه و  خصوصا خانم ها اهمیت زیادی دارد. راهکارهای زیر به شما کمک زیادی خواهند کرد. ...

بهترین کارها برای مراقبت از پوست 2

چک آپ سالانه‌ی پوست

دختران جوان در بین سنین 20 تا 30 سالگی باید حتماً برای چک آپ پوست خود بروند زیرا ملانوما در این گروه سنی به سرعت پیشرفت می‌کند. و البته باید بدانید ملانوما خطرناک‌ترین و کشنده‌ترین نوع از سرطان پوست است.

 

پاک کردن آرایش قبل از خواب

همیشه قبل از رفتن به رختخواب تمام آرایش خود را پاک کنید. انتخاب پاک‌کننده‌ی صورت مناسب نوع پوست شما اهمیت بسیار زیادی دارد. برای پوست‌ها عادی یا خشک از فوم و کرم‌ها استفاده کنید. پوست‌های ترکیبی یا چرب باید به سراغ ژل‌ها بروند.

 

آب زیاد بنوشید

نوشیدن آب اهمیت زیادی برای سلامت دارد و همچنین تأثیر قابل‌توجهی در سلامت، احساسات و طاهر خواهد داشت. رطوبت پوست را حفظ کنید اما نه‌تنها با نوشیدن آب، می‌توانید از محصولاتی که دارای مواد آب‌رسان هستند برای افزایش رطوبت بدن  کمک بگیرید.

 

شستن دست‌ها قبل از صورت

اگر زمان کافی برای شستن دست‌ها قبل از شستن صورت خود ندارید هرگونه باکتری و آلودگی دیگر که  دست‌هایتان را به آن مالیده‌اید به‌ صورت خود منتقل خواهید کرد. این آلودگی‌ها باعث جوش خواهند شد. مسلماً این چیزی نیست که شما می‌خواستید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040