۴ شهريور ۱۳۹۶

بهترین کارها برای مراقبت از پوست 1

۴ شهريور ۱۳۹۶ 1486 بازدیدکننده 0 نظر
بهترین کارها برای مراقبت از پوست 1 در این مقاله می خوانید

با زیاد شدن سن فشار زیادی برای مراقبت از پوست خود خواهید داشت. مسلماً دوست دارید پوستتان به بهترین حالت دیده شوید. ...

بهترین کارها برای مراقبت از پوست 1

استفاده از ضدآفتاب

یکی از بهترین چیزهایی که برای استفاده از ضدآفتاب می‌توانید انجام دهید این است که هر زمان بیرون می‌روید از ضدآفتاب استفاده کنید. دو نوع ضدآفتاب وجود دارد: مسدودکننده‌های فیزیکی و مسدودکننده‌های شیمیایی و در بیشتر ضدآفتاب ها از ترکیبی از هردو استفاده می‌شود. اگر در محیط شهری و آلوده‌ای زندگی می‌کنید ضدآفتابی را انتخاب کنید که از شما مقابل آلودگی‌های محیطی حفاظت کند.

 

عینک آفتابی بزنید

اولین نشانه‌ی زیاد شدن سن در اطراف چشم‌های شما آشکار می‌شود، جایی که پوست نازک‌تر بوده و بیشتر مستعد آسیب است. استفاده از ضدآفتاب باعث می‌شود چشم از زوایای مختلف نور خورشید در امان بماند.

 

درمان جوش‌ها

درمان جوش‌های پوستی اهمیت زیادی دارد و نباید کنده شوند. کندن جوش‌ها سخت‌تر از درمان آن برای شما خواهد بود. اگر نمی‌خواهید جوش‌های خود را با داروها و پاک‌کننده‌های عادی درمان کنید بهتر است نزد متخصص پوست بروید.

 

زیاد آرایش نکنید

کرم‌ها و کانسیلرهای نه‌چندان قوی برای پوشاندن جوش‌ها و تغییرات رنگی پوست مؤثر هستند. در مواقع خاص می‌توانید کمی بیشتر آرایش کنید اما نیازی نیست برای رفتن به محل کار یا کمی قدم زدن زیاد آرایش کنید. پوستتان ممنون شما خواهد بود.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040