۱۸ مرداد ۱۳۹۶

اشتباهات شما در استفاده از رژگونه 1

۱۸ مرداد ۱۳۹۶ 1243 بازدیدکننده 0 نظر
اشتباهات شما در استفاده از رژگونه 1 در این مقاله می خوانید

یکی از اشتباهات شما در آرایش که می‌تواند ظاهرتان را خراب کند استفاده‌ی نادرست از رژگونه است. ...

اشتباهات شما در استفاده از رژگونه 1

زیاد رژگونه می‌زنید

قبل از خارج شدن از خانه در نور طبیعی به آرایشتان نگاه کنید. آیا زیاد به نظر می‌رسد؟ یک قلم‌موی آرایشی برداشته و آن را کمی ملایم‌تر کنید. بهترین راه برای جلوگیری از زیاد شدن آرایش این است که قبل از شروع برس آرایشی‌تان را چک کرده و هر پودر اضافی از لوازم‌آرایشی که روی آن مانده است را پاک‌کنید.

 

رنگ درستی انتخاب نمی‌کنید

ساده‌ترین راه برای طبیعی دیده شدن رنگ رژگونه این است که به رنگ داخل لب‌هایتان نگاه کنید. رنگ انتخابی شما باید بیشترین شباهت را به رنگ رژگونه ی شما داشته باشد. برای زیبا شدن از رنگ‌های زیاد گرم صورتی یا قرمز پررنگ استفاده نکنید. به‌جای آن رنگی را انتخاب کنید که کمی گرم‌تر از رنگ طبیعی پوست شما باشد.

 

نوع نامناسب رژگونه

بهترین نوع رژگونه بستگی به پوست شما دارد. اگر پوستی معمولی یا چرب دارید از پودر استفاده کنید. اگر پوستتان خشک است از رژهای کرم مانند استفاده کنید. با رژگونه های کرم یا ژل باید کمی بیشتر دقت کرده و ببینید چگونه از آن‌ها استفاده کنید. خصوصاً اگر پوستتان خشک است زیرا این نوع رژگونه ها به خشکی پوست اضافه کرده و باعث می‌شوند رنگ‌ها روی صورتتان جدا یا پوسته شوند.

 

استفاده‌ی نادرست برای برجسته کردن

استفاده از رژگونه خوب است، البته تا زمانی که رنگ خوبی را استفاده کنید. شما باید یک رنگ خنثی انتخاب کنید که شبیه به رنگ پوستتان باشد. با این کار برجستگی ایجادشده روی صورتتان طبیعی دیده خواهد شد. رژگونه را در جلوی گوش‌ها زده و رنگ را به سمت جلو و زیر استخوان گونه ببرید تا ناحیه‌ی گونه کاملاً مشخص شود.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040