۱۰ اسفند ۱۳۹۵

چگونه لب های خود را برجسته آرایش کنید

۱۰ اسفند ۱۳۹۵ 9407 بازدیدکننده 0 نظر
چگونه لب های خود را برجسته آرایش کنید در این مقاله می خوانید

لب‌های براق می‌توانند ظاهر صورت شما را تغییر دهند. اگر این نکات را رعایت کنید آرایشی بی‌نظیر خواهید داشت. ...

چگونه لب های خود را برجسته آرایش کنید

انتخاب هوشمندانه‌ی رنگ

آرایش لب

قبل از آماده شدن باید رنگ دلخواه خود را هوشیارانه انتخاب کنید. در ابتدا به عاداتی که در آرایش دارید دقت کنید و ببینید چه رنگی به شما می‌آید. برای انتخاب رنگ رژهای پررنگ بهترین راه این است که بدانید هدفتان از این سبک آرایش چیست.

 

چه تأثیری می‌خواهید داشته باشید

آرایش لب

اگر می‌خواهید رنگ انتخابی شما باعث شود زمانی که در اتاق راه می‌روید همه‌ی نگاه‌ها جذب شما شوند باید از تن رنگی متضاد با رنگ پوست خود استفاده کنید. اگر پوستتان تن زرد دارد بهتر است رژ قرمز استفاده کنید. اگر رنگ موردنظر شما چیزی شبیه به تن پوستتان باشد تأثیر کمتری خواهد داشت و زیاد در چشم نخواهد بود.

 

آماده کردن صحیح لب‌ها

آرایش لب

اگر لب‌هایی خشک و ترک‌خورده داشته باشید نمی‌توانید به لب‌هایی زیبا برسید. شما باید در ابتدا و قبل از زدن هر رژی لب‌های خود را آماده کنید. این یک باید است و راه دیگری ندارد.

با یک مسواک نرم و کمی شکر لب‌های خود را لایه‌برداری کنید. به‌آرامی لب‌ها را خشک کرده و سپس با یک بالم لب آن را مرطوب کنید تا لب‌هایتان آماده شوند. شما باید اجازه دهید بالم لب خوب جذب لب‌های شما شود تا بتواند کار رطوبت رسانی خود را درست انجام دهد. سپس باقی‌مانده‌ی بالم را با یک دستمال تمیز کنید. کار خود را با زدن رژ دلخواه به پایان برسانید.

 

پرتر دیده شدن لب‌ها

آرایش لب

کاری کنید لب‌هایتان برجسته و پرتر دیده شوند تا در نهایت رژ شما ظاهر زیباتری داشته باشد. پس از زدن رژ، یک سایه در تن رنگی شامپاینی به مرکز لب‌های خود بزنید تا به آن بعد و درخشش دهد.

 

استفاده از کانسیلر

آرایش لب

زمانی که از رژهای تیره استفاده می‌کنید باید یک مداد یا کانسیلر داشته باشید تا اشتباهات را بپوشانید. قبل از زدن رژ کانسیلر را دور لب‌های خود بکشید تا خط لب‌ها برای شما مشخص شود. همچنین می‌توانید برای درست کردن هرگونه خطا بعد از زدن رژ از آن استفاده کنید.

 

استفاده از خط لب

آرایش لب

شما باید از خط لبی استفاده کنید که تن رنگی آن شبیه به رنگ رژتان باشد. این کار باعث می‌شود آرایش شما تمیز دیده شده و رژ از خط لب‌ها بیرون نزند. این خط زمان زدن رژ برای شما یک راهنما خواهد بود. شما دوست ندارید لب‌هایتان نامرتب دیده شوند. در حقیقت رنگ‌های برجسته باید کاملاً تمیز و مرتب باشند.

 

استفاده از قلم‌موی لب

آرایش لب

در حقیقت استفاده از این وسیله به شما کنترل بهتری خواهد داد و آرایشتان نامرتب دیده نخواهد شد. این قلم کمک می‌کند رژ شما از خط لبتان بیرون نزده یا دندان‌هایتان را رنگی نکند.

 

آرایش گونه‌ها

آرایش لب

اگر لب‌هایتان را برجسته و پررنگ آرایش می‌کنید باید آرایش چشم و گونه‌هایتان کم باشد. این کار تمرکز را روی لب‌های شما حفظ کرده و باعث خراب شدن ظاهری که دوست داشتید داشته باشید نخواهد شد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040