۳۰ بهمن ۱۳۹۵

راه هایی برای ماندگاری مانیکور شما

۳۰ بهمن ۱۳۹۵ 2174 بازدیدکننده 0 نظر
راه هایی برای ماندگاری مانیکور شما در این مقاله می خوانید

همه‌ی ما دوست داریم تا بیشترین زمان ممکن مانیکورمان باقی بماند. شما می‌توانید با کمک برخی ترفندها بیشترین سود و منفعت را ببرید. ...

راه هایی برای ماندگاری مانیکور شما

آماده کردن ناخن‌ها با لاک پاک‌کن

ماندگاری مانیکور

قبل از زدن لاک باید ناخن‌هایتان را آماده کنید. اگر چیزی روی ناخن شما مانده  باشد مانع چسبیدن لاک به آن خواهد شد. با کشیدن یک پد پنبه‌ای بدون پرز و یک پاک‌کننده‌ی استونی روی ناخن‌ها مطمئن شوید ناخن‌هایتان کاملاً تمیز و خشک شده‌اند.

 

رسیدگی به ناخن‌ها

ماندگاری مانیکور

اگر انگشت خود را روی ناخن‌هایتان بکشید متوجه برآمدگی‌هایی روی سطح آن خواهید شد. برخی از ما برجستگی‌های بیشتری از بقیه داریم و این‌ها باعث ترک خوردن لاک می‌شوند. راه‌حل این است که تا زمان صاف شدن سطح ناخن روی آن را سوهان بکشید.

 

مرتب کردن پوست زیر ناخن

ماندگاری مانیکور

در زمان زدن لاک باید پوسته‌های زیر ناخن را در نظر داشته باید و مانع رنگ شدن آن‌ها با لاک شوید زیرا باعث بلند شدن رنگ از روی ناخن‌های شما شده و باعث ترک خوردن لاک‌ها خواهد شد. این گام برای ماندگار شدن مانیکور شما اهمیت زیادی دارد.

 

بطری را تکان ندهید

ماندگاری مانیکور

هیچ‌وقت نباید بطری لاک را تکان دهید، مهم نیست چقدر به این کار عادت دارید. چرا؟ این عادت باعث ایجاد شدن حباب‌های هوا داخل بطری خواهد شد که می‌تواند منجر به حبابدار شدن لاک روی ناخن و ترک خوردن آن شود.

 

به لایه‌ها دقت داشته باشید

ماندگاری مانیکور

روشی که شما لاک می‌زنید سه لایه باید داشته باشد، لایه‌ی پایه، لاک و لایه‌ی رویی که نقش مهمی در طول عمر مانیکور شما خواهد داشت. لایه‌ی پایه کمک می‌کند لاک زیباتر دیده شود و لایه‌ی رویی محافظی برای مانیکور شما خواهد بود.

در مورد لایه‌ی رنگ باید مانند یک فرد حرفه‌ای این کار را انجام دهید، یک بار به سمت پایین و یک بار به طرفین. سپس قبل از زدن لایه‌ی بعدی دو دقیقه صبر کنید. در این لایه زیاده‌روی نکنید، هرچه لاک شما ضخیم‌تر باشد احتمال پوسته شدن آن بیشتر است.

 

لاک خودتان را ببرید

ماندگاری مانیکور

سالن‌ها برای زیاد کردن عمر لاک‌های خود به آن رقیق‌کننده اضافه می‌کنند که می‌تواند باعث تغییر رنگ لاک شده و منجر به ایجاد حباب یا پوسته شدن آن شود.

 

دست‌هایتان را در آب خیس نکنید

ماندگاری مانیکور

زمانی که مانیکور زیبایتان انجام شد نباید برای زمان  طولانی دست‌هایتان را داخل آب قرار دهید. ناخن‌های شما آب را جذب کرده و شکل طبیعی آن‌ها منبسط می‌شود. سپس آب تبخیر شده، ناخن منقبض گشته و باعث ترک خوردن لاک خواهد شد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040