۲۲ دي ۱۳۹۵

راه هایی برای پر نشان دادن مژه ها

۲۲ دي ۱۳۹۵ 2067 بازدیدکننده 0 نظر
راه هایی برای پر نشان دادن مژه ها در این مقاله می خوانید

با کمک ترفندهای آرایشی زیر می توانید مژه ها خود را زیباتر از آنچه هست نشان دهید. ...

راه هایی برای پر نشان دادن مژه ها

چندلایه‌ای زدن

ترفندهای آرایشی

تنها از ریمل استفاده نمی‌کنیم. یک لایه ریمل بزنید، قبل از زدن لایه‌ی دیگر با کمک قلم سایه‌ی چشم مقداری  پودر بچه روی مژه‌ها بپاشید. این کار به مژه‌های شما حجم خواهد داد.

 

ریمل‌های متفاوت

ترفندهای آرایشی

در ابتدا روی تمامی مژه‌های خود یک ریمل مشکی بزنید. سپس تنها روی نوک آن لایه‌ی دیگری از یک ریمل قهوه‌ای تیره بزنید. سپس از یک لایه مشکی دیگر روی تمام مژه‌ها استفاده کنید. این کار به هر تار از مژه‌های شما حالت چندبعدی داده و باعث می‌شود پرتر دیده شوند.

 

خط چشم زیر مژه‌ها

ترفندهای آرایشی

با یک مداد یا خط  چشم ژله‌ای و یک برس صاف خوب کمی خط چشم مشکی روی خط پایه‌ی مژه‌های بالایی بکشید. این خطر تیره در زیر مژه‌ها باعث می‌شود بلندتر و پرتر دیده شوند.

 

زاویه‌ی مناسب برای ریمل زدن

پر کردن مژه

همه‌ی ما ریمل را از  پایین مژه شروع می‌کنیم تا مژه‌ها به سمت بالا رفته و از هم فاصله بگیرند. اما بهتر است در ابتدا یک لایه بالای مژه‌های خود بزنید و سپس دو لایه مانند همیشه از پایین به بالا بکشید. با کشیدن ریمل با یک زاویه‌ی 360 درجه روی مژه‌ها، آن‌ها پرتر دیده خواهند شد.

 

انتخاب قلم‌مو

پر کردن مژه

برای پر دیده شدن مژه‌ها باید برس ریمل خود را با یک حرکت زیگزاگ از ریشه به سمت بالا ببرید. و به یاد داشته باشید: قلم‌موهایی که مانند برس هستند باعث پرتر دیده شدن مژه‌های شما خواهند شد و برای مژه‌های بلند مناسب‌ترند.

 

خط چشم در گوشه‌های بیرونی

پر کردن مژه

از یک مداد خط چشم با نوک خوب استفاده کنید، یک خط در گوشه‌ی بیرونی هر چشم بکشید. از دور این خط باعث می‌شود مژه‌های شما پرتر دیده شوند. این دنباله در انتهای چشم به ظاهر شما چشم‌هایی درشت‌تر و بازتر خواهد داد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040