۱۶ دي ۱۳۹۵

راه های موثر برای سفید کردن دندانها در خانه

۱۶ دي ۱۳۹۵ 3007 بازدیدکننده 0 نظر
راه های موثر برای سفید کردن دندانها در خانه در این مقاله می خوانید

با کمک راهکارهای زیر می توانید بدون صرف هزینه ی زیاد در خانه لبخندی زیباتر برای خود بسازید. ...

راه های موثر برای سفید کردن دندانها در خانه

روغن نارگیل

روغن نارگیل ماده‌ای جادویی برای پوست و موهای شماست و در کنار آن برای دندان‌هایتان نیز معجزه می‌کند. پس از مسواک زدن یک قاشق روغن نارگیل را در دهان خود گذاشته و برای پنج دقیقه در دهان بگردانید. اگر بتوانید طاقت بیاورید تا بیست دقیقه این کار را ادامه دهید بهتر است. اگر این کار برای شما سخت است اندازه‌ی خمیردندان روی مسواکتان بزنید و با آن روی دندان‌ها بکشید.

 

توت‌فرنگی

لذیذترین راه برای سفید کردن دندان‌ها توت‌فرنگی است. توت‌فرنگی‌ها را له کرده و روی دندان‌های خود بکشید تا لبخندی زیباتر داشته باشید. برای تأثیرگذاری بیشتر می‌توانید آن را با جوش‌شیرین ترکیب کنید و با گذاشتن روی دندان‌ها به عنوان یک جرم گیر دندان برای خود استفاده کنید.

 

سرکه‌ی سیب

سرکه‌ی سیب راهی قوی برای از بین بردن لکه‌های روی دندان است. گفته می‌شود سرکه‌ی سیب نتیجه‌ی فوق‌العاده ای برای شما خواهد داشت. البته در زمان استفاده باید دقت کنید زیرا اسید سرکه به قدری قوی است تا بتواند مینای دندان را نیز از بین ببرد. زمانی که با سرکه‌ی سیب مسواک زدید دوباره دندان‌ها را کاملاً با یک خمیردندان بدون فلوراید مسواک بزنید و سپس دهانتان را آب بکشید تا تمام سرکه‌های مانده تمیز شوند. 

 

موز

این راه برای سفید کردن دندان‌ها در خانه از ساده‌ترین روش‌های ممکن است. قبل از رفتن به رختخواب تکه‌ای از پوست موز را برداشته و برای دو دقیقه داخل آن را روی دندان‌های خود بکشید. پتاسیم، منیزیم و منگنز موجود در پوست موز کمک می‌کند لکه‌ها از بین رفته و دندان‌های شما سفید شوند.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040