۱۵ دي ۱۳۹۵

ویژگی هایی که برای مردان جذابیتی ندارد

۱۵ دي ۱۳۹۵ 3493 بازدیدکننده 0 نظر
ویژگی هایی که برای مردان جذابیتی ندارد در این مقاله می خوانید

خانم‌ها راحت تر می‌توانند مشکلات آرایشی یکدیگر را تشخیص دهند. اما مردها زیاد با مد آشنایی ندارند و برخی تلاش‌های شما برای آن‌ها جذابیتی ندارد. ...

ویژگی هایی که برای مردان جذابیتی ندارد

مدل عجیب مو

نکات آرایشی

فکر می‌کنید با موهایی زیاد کار شده و پر از سنجاق و مدل های عجیب می‌توانید نظر مردان را جلب کنید اما درست نیست. مردان اغلب دوستدار موهای بلند و آزاد هستند نه موهایی پر از اسپری های نگه‌دارنده.

 

کرم پودر زیاد

نکات آرایشی

استفاده از یک لایه‌ی نازک کرم پودر می‌تواند صورت شما را زیبا کرده و نقوص آن را بپوشاند. اما در استفاده از آن زیاده‌روی نکنید. مقدار زیاد کرم پودر روی صورت باعث می‌شود به نظر برسد یک ماسک مصنوعی زده‌اید.

 

مژه‌های چسبیده

نکات آرایشی

مقدار زیاد از حد ریمل باعث می‌شود مژه‌های شما به هم بچسبند و بین آن‌ها فاصله بیفتد. این ظاهر اصلاً چشم‌های شما را زیبا نخواهد کرد. با کمک برس های ریمل مقدار اضافی آن را از روی پلک‌های خود بردارید.

 

آرایش زیاد

نکات آرایشی

سایه‌ی مات برای کسانی که در آرایش ماهر نیستند بهتر خواهد بود زیرا نقص آرایش شما را کمتر نشان خواهد داد.

 

بوی دهان و زردی دندان

نکات آرایشی

علت این مشکلات اغلب بهداشت ضعیف شماست. یا اینکه در مصرف سیگار یا کافئین زیاده‌روی می‌کنید. مشکل خود را بررسی کرده و بعد به دنبال راه‌حلی برای آن باشید. اسپری دهان برای رفع بوی بد آن بسیار موثر است.

 

خشکی یا چربی زیاد پوست

نکات آرایشی

یک صورت خشک و پوسته شده یا زیاد چرب می‌تواند مردها را از شما دور نگه دارد. پوست ترک‌خورده‌ی لب‌ها مانعی برای جذب مردان خواهد بود.

 

تیرگی لب‌ها

نکات آرایشی

رژ  لب برای زیباتر نشان دادن لب‌های شماست. اما استفاده‌ی نادرست ظاهر شما را خراب خواهد کرد. بهتر است رنگ رژ نزدیک به رنگ لب‌هایتان باشد. رژلب شما به دندان‌هایتان ممکن است مالیده شود و زمان غذا خوردن یا حرف زدن ظاهر بدی ایجاد می‌شود.

 

عطر زیاد

نکات آرایشی

قیمت عطر شما نباید روی میزان مصرفتان تأثیری داشته باشد.همیشه باید کم عطر بزنید. بهتر است روی نقاطی از بدن مانند گردن، مچ دست یا پشت گوش از عطر استفاده کنید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040