۶ دي ۱۳۹۵

سلاح هایی که به کاهش وزن کمک می کنند

۶ دي ۱۳۹۵ 2568 بازدیدکننده 0 نظر
سلاح هایی که به کاهش وزن کمک می کنند در این مقاله می خوانید

برای موفقیت در کاهش وزن خود می توانید از ترفندهای ساده زیر کمک بگیرید. ...

سلاح هایی که به کاهش وزن کمک می کنند

نوشیدن قهوه‌ی تلخ

کاهش وزن

قهوه‌ی تلخ یک نوشیدنی ساده است که می‌تواند به کاهش وزن شما کمک کند. شما می‌توانید کمی افزودنی به قهوه‌ی خود اضافه کنید. افراد بسیاری نمی‌توانند تلخی قهوه را تحمل کنند و به آن خامه، شکر یا هر چیز دیگری می‌افزایند. اما برای کاهش وزن با یک نوشیدنی انرژی زا و بدون کالری می‌توانید از قهوه‌ی تلخ استفاده کنید. افزودنی‌ها را باید از قهوه‌ی خود حذف کنید. این نوشیدنی می‌تواند به سوخت و ساز بدن سرعت دهد.

 

چرت میان روزی

کاهش وزن

می‌دانیم خواب فواید بسیاری برای سلامت دارد. در حقیقت افرادی که بیشتر می‌خوابند بهتر می‌توانند پول پس انداز کنند. این کار می‌تواند ذهن شما را فعال کرده و قدرت شناخت و بهره وری شما را زیاد کند. همچنین خواب برای کاهش وزن مفید است. ماهیچه‌ها برای استراحت و بازسازی به زمان نیاز دارند. زمانی که می‌خوابید بدن این کار را انجام می‌دهد. بعلاوه میزان خواب شما بر اشتهایتان در روز بعد اثرگذار است. بنابراین اگر شب‌ها خوب نمی‌خوابید حتماً روز بعد یک چرت میان روزی داشته باشید.

 

برنامه‌ریزی برای لیست خرید

کاهش وزن

شما می‌توانید برنامه‌ی خود برای کاهش وزن را از مغازه شروع کنید. وقتی به خرید می‌روید حتماً برای خود یک لیست داشته باشید. لیست خرید شما سلاحی قدرتمند در مقابل کاهش وزن است. این کار مانع گشتن و برداشتن هر چیزی از میان قفسه‌ها می‌شود. داشتن یک برنامه‌ی غذایی کمک می‌کند چیزهایی که نیاز دارید را فقط بخرید و از غذاهای فرآوری شده یا خوراکی‌های دارای قند و نمک زیاد دور بمانید.

 

این کار را تنها انجام ندهید

کاهش وزن

داشتن یک تغییر بزرگ در زندگی، از جمله تصمیم جدی برای مبارزه با مشکل وزن، بسیار ساده‌تر خواهد شد اگر همسر یا یک دوستتان در کنار شما باشد. درخواست از یک نفر برای همراهی شما در این تغییر بزرگ کلیدی برای رفع نگرانی‌های شما و جدی تر بودن در این مسیر است. لازم نیست به آن شخص تلقین کنید از نظر شما او هم نیاز به کاهش وزن دارد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040