۱۸ آذر ۱۳۹۵

راز زنانی که همیشه بوی خوب می دهند

۱۸ آذر ۱۳۹۵ 2698 بازدیدکننده 0 نظر
راز زنانی که همیشه بوی خوب می دهند در این مقاله می خوانید

دوستی دارید که در هر زمان از روز پیش او باشید بویی عالی می‌دهد؟ خوب جدا از انتخاب عطر، استراتژی هایی برای زمان و نحوه‌ی استفاده از آن وجود دارد. ...

راز زنانی که همیشه بوی خوب می دهند

عطرهای قوی انتخاب می‌کنند

انتخاب عطر

همه‌ی رایحه‌ها یکسان نیستند. رایحه‌ی مرکبات سریع تر از بین می رود و عطرهای تند و چوبی مانند چوب صندل برای زمان بیشتری باقی می مانند. بنابراین اگر زیاد ماندن عطر برای شما مهم است بهتر است عطرهایی از این خانواده را انتخاب کنید.

 

چند لایه رایحه

انتخاب عطر

از دوش‌های شستشو گرفته تا لوسیون های بدن و روغن‌ها، هر کدام رایحه‌ی متفاوتی دارند. با استفاده از چند عدد از آن‌ها باهم شما چند لایه عطر دارید که در تمام روز باهم ترکیب خواهند شد.

 

می‌دانند کجا عطر بزنند

عطر زدن

از مچ دست‌ها فراتر رفته و عطر را به نقاط گرم‌تر بدن بزنید، مانند شکم  و قفسه‌ی سینه و یا داخل زانو یا گوش‌ها. گرمای بدن کمک می‌کند تمام نوت های بالا، میانی و پایه‌ی عطر کاملاً منتشر شوند.

 

هیچ‌گاه آن را نمی‌مالند

کجا عطر بزنیم

اغلب بعد از زدن عطر می‌خواهید دست‌های خود را به هم بمالید. این کار باعث شکستن نوت بالای عطر شده و تنها نوت های میانی و پایه را باقی می‌گذارد.در نتیجه ماندگاری کمتری خواهد داشت.

 

می‌دانند چه زمانی عطر بزنند

زمان عطر زدن

زمان صحیح درست بعد از دوش گرفتن است که پوست کمی مرطوب می‌باشد. رطوبت اضافی کمک می‌کند رایحه  در بدن بماند. بی‌توجهی به این نکته ممکن است باعث لکه شدن لباس یا تیره شدن جواهرات شما شود. 

 

پوست را مرطوب نگه می‌دارند

استفاده از هطر

مطمئن باشید قبل از زدن عطر پوست مرطوب شده باشد. پوست خشک مقداری از عطر را جذب خود می‌کند و باعث می‌شود سریع تر بوی آن از بین برود. رطوبت پوست باعث ماندگاری بیشتر عطر شما خواهد شد.

 

از آن درست نگهداری می‌کنند

نگهداری عطر

قرار گرفتن بطری عطر مقابل گرما و رطوبت باعث شکست مولکول‌های آن می‌شود، بنابراین بطری عطر خود را در حمام نگذارید و همیشه آن را در نقاط خشک و خنک خانه نگهداری کنید. مانند روی میز آرایش.

 

در طول روز آن را تجدید می‌کنند

بوی خوب بدن

از آنجایی که پوست عضوی زنده بوده و نفس می‌کشد نمی‌تواند رایحه را برای همیشه در خود نگه دارد. نکات بالا به ماندگاری بیشتر آن کمک خواهد کرد. برای هر زمان که می‌خواهید زیاد بیرون باشید، مثلاً بعد از کار می‌خواهید شام را بیرون از خانه بخورید، بهتر است یک شیشه‌ی کوچک عطر در کیف خود داشته باشید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040