۱۶ آبان ۱۳۹۵

خیار برای چشم های شما

۱۶ آبان ۱۳۹۵ 1789 بازدیدکننده 0 نظر
خیار برای چشم های شما در این مقاله می خوانید

خیار یک درمان عالی برای تسکین خستگی و پف چشم‌های شماست. ...

خیار برای چشم های شما

رفع خستگی چشم

خیار یک درمان ضدپیری عالی برای تسکین خستگی و پف چشم‌های شماست. به سادگی خیار را تکه کرده و روی چشمان خود بگذارید. می‌توانید تکه‌های خیار را از قبل داخل یخچال قرار دهید. سرما باعث منقبض شدن رگ‌های خونی شده و به کاهش التهاب کمک می‌کند. بگذارید برای10 تا 15 دقیقه بماند.

 

به عنوان جایگزینی برای تکه‌های خیار می‌توانید یک تکه پنبه را با آب سرد خیار خیس کنید و روی چشمان خود بگذارید.

 

برای حلقه‌های سیاه زیر چشم

سه قاشق چای‌خوری از خیار خردشده را داخل ماهیتابه‌ای با یک پیمانه آب بریزید. بگذارید جوش بیاید. حرارت را کم کرده و اجازه دهید برای 15 دقیقه آرام بجوشد. آن را با یک قاشق چای‌خوری عسل ترکیب کنید. زمانی که خنک شد پنبه را داخل مایع کرده و به آرامی زیر چشم‌های خود بگذارید. اجازه دهید 5 تا 10 دقیقه بماند. با آب سرد بشویید.

 

برای سیاهی پلک‌ها

در یک کاسه‌ی کوچک یک قاشق غذاخوری جعفری خردشده‌ی تازه، یک قاشق غذاخوری خیار خردشده و یک قاشق چای‌خوری روغن بادام یا بابونه را ترکیب کنید. این ترکیب را روی چشم‌های بسته‌ی خود بگذارید. روی چشم‌ها را با یک حوله‌ی گرم و مرطوب بپوشانید. بگذارید برای 10 تا 15 دقیقه چشم‌هایتان بسته باشند. صورت خود را با آب سرد بشویید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040