۱۲ آبان ۱۳۹۵

برای کاهش وزن این قوانین را بشکنید

۱۲ آبان ۱۳۹۵ 2249 بازدیدکننده 0 نظر
برای کاهش وزن این قوانین را بشکنید در این مقاله می خوانید

اگر به دنبال کاهش وزنی موثر هستید برخی قوانین را باید کنار بگذارید. ...

برای کاهش وزن این قوانین را بشکنید

دفعات بیشتر بخورید تا گرسنه نشوید

کاهش وزن

در مورد خوردن وعده‌های غذایی کوچک اما با دفعات  بیشتر برای جلوگیری از گرسنگی شدید و زیاد خوردن مانعی وجود ندارد. شما هیچ‌وقت نباید به حدی گرسنه شوید که زیاد بخورید. اما اگر فکر می‌کنید این روش برای کاهش وزن شما موثرتر خواهد بود در اشتباهید.

 

نخوردن کربوهیدرات‌ها برای لاغری

کاهش وزن

کربوهیدرات باعث افزایش وزن نمی‌شوند. نشاسته نیز همین طور. شما وزنتان زیاد می‌شود اگر کالری زیادی دریافت کنید، چه این کالری از کربوهیدرات‌ها باشد، از چربی یا پروتئین. برخی افراد از خوردن کربوهیدرات‌های نشاسته دار اجتناب می‌ورزند زیرا اغلب ارزش غذایی کمی دارند و شما  بعد از خوردن آن‌ها دوباره سریع گرسنه می‌شوید.

 

غذاهای کم چرب و کاهش وزن سریع تر

کاهش وزن

غذاهایی که به طور طبیعی چربی کمی دارند اغلب برای شما خوب هستند. از آنجایی که چربی کالری زیادی دارد برای کاهش وزن خوب است مقدار آن را در رژیم غذایی خود محدود کنید. اما بسیاری از غذاهای کم چرب برای سلامت شما مفید نیستند.

 

ورزش‌های شدتی برای کاهش وزن بهترین‌اند

کاهش وزن

ورزش‌های شدتی این روزها تبدیل به یکی از راه‌حل‌های پرطرفدار برای کاهش وزن در بین افراد شده‌اند. جلسات تمرینی سخت تر باعث سوزاندن کالری بیشتر خواهند شد. اما لزوماً برای کاهش وزن سریع تر نباید سخت تر ورزش کنید. گاهی انجام یک تمرین ورزشی سخت بیشتر از فایده، ضرر خواهد داشت.

 

غذاهای ارگانیک، بدون گلوتن و کاهش وزن

کاهش وزن

موردی برای خوردن غذاهای ارگانیک یا بدون گلوتن وجود ندارد. اما حقیقت این است که بسیاری از این غذاهای فرآوری شده هستند و نسبت به غذاهای عادی کالری و وزن بیشتری دارند. 

 

روش‌های کاهش وزن سریع موثر نیستند

کاهش وزن

بیشتر روش‌های سریع برای کاهش وزن بدون زمینه‌ی علمی بوده و بی‌اثرند. اما به این معنا نیست که تمام رژیم‌های غذایی کاهش وزن سریع برای شما خوب نیستند. برخی از آن‌ها نه تنها جواب می‌دهند بلکه حقیقتاً کمک می‌کنند وزن بیشتری در یک زمان خاص کم کنید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040