۸ آبان ۱۳۹۵

اشتباهات شما زمان کشیدن خط چشم

۸ آبان ۱۳۹۵ 2719 بازدیدکننده 0 نظر
اشتباهات شما زمان کشیدن خط چشم در این مقاله می خوانید

اشتباهاتی که باعث بد دیده شدن خط چشم شما خواهند شد ...

اشتباهات شما زمان کشیدن خط چشم

مستقیم داخل آینه نگاه می‌کنید

کشیدن خط چشم

مستقیم نگاه کردن به آینه می‌تواند در پایان کاری نامتناسب برای شما ایجاد کند، مثلاً فاصله میان خط چشم و خط مژه. برای جلوگیری از این اشتباه بهترین راه این است که زمان کشیدن خط برای پلک بالا به پایین نگاه کنید.

 

کشیدن پوست زمان کشیدن خط چشم

کشیدن خط چشم

شما فکر می‌کنید باید پوستتان را بکشید تا مطمئن شوید هیچ جای خالی یا برآمدگی ای در خط چشمتان ایجاد نشود. با این وجود این کار به چند دلیل اشتباه است. اول اینکه کشیدن پوست دور چشم می‌توان باعث ایجاد چروک‌های حتی دائمی شود. دوم زمانی که شما پوست خود را کشیده و بعد رها می‌کنید کمی محل خط چشم جابجا خواهد شد. این کار می‌تواند باعث ایجاد برآمدگی یا شکل بد در خط چشم شما شود.

 

مدادتان تیز نیست

کشیدن خط چشم

یک مداد تیز راه حل خط چشمی تمیز و حرفه‌ای است. یک مداد کند کشیدن خط چشم را واقعاً دشوار می‌کند. برای اطمینان از تیز بودن کافی مداد خود بهتر است همیشه یک تراش در کیف آرایشی‌تان داشته و تراشیدن نوک مداد را برای خود عادت کنید.

 

خط چشم زیاد در  پلک پایین

کشیدن خط چشم

شما هم مانند اغلب افراد می‌خواهید در تمام چشم خود خط چشم  داشته باشید. این باعث می‌شود حس کنید کارتان کامل شده و چهره‌ای متعادل دارید. خط چشم در پلک بالایی زیباست اما ادامه دادن آن در تمام پلک پایین خوب نیست. چشمان خود را بسته و خط چشمتان را کوچک‌تر کنید. تنها در پلک بالایی کشیدن خط برای شما کافی است.

 

نکشیدن خط چشم در خط اشک

کشیدن خط چشم

درست است که شاید باکتری‌ها از خط چشم شما به داخل چشم منتقل و باعث عفونت شوند اما داشتن چهره‌ای متناسب در پایان نیازمند این خط است. استفاده از یک رنگ کمرنگ داخل خط پلک ( قسمت بی‌رنگ میان مژه و داخل چشم ) چهره‌ای سالم و زیباتر به شما می‌دهد.

 

از سایه کمک نمی‌گیرید

کشیدن خط چشم

اگر پلک‌هایتان چرب است شاید گاهی ببینید خط چشم شما روی پلکتان هم پخش شده است. برای پیشگیری به سادگی به سادگی کمی سایه یا کرم پودر صورت در ابتدا روی پلکتان بزنید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040