۱۸ مهر ۱۳۹۵

راه های سوزاندن چربی شکم برای خانم ها

۱۸ مهر ۱۳۹۵ 3191 بازدیدکننده 0 نظر
راه های سوزاندن چربی شکم برای خانم ها در این مقاله می خوانید

شکم بدترین نقطه‌ی بدن برای قرار گرفتن چربی اضافی است. برای جلوگیری از این شرایط در اینجا راه‌هایی مطمئن به شما پیشنهاد داده شده است. ...

راه های سوزاندن چربی شکم برای خانم ها

آب بیشتر بنوشید

سوزاندن چربی شکم

میلیون‌ها دلیل وجود دارد که آب می‌تواند به شما کمک کند اما هدف اصلی اینجا این است که احساس سیری کنید. سعی کنید نوشیدنی‌های قندی را حذف کرده و تنها از آب ساده که کالری ندارد استفاده نمایید.

 

سریع تر بخوابید

سوزاندن چربی شکم

رژیم غذایی و ورزش برای شما عالی اما سخت‌اند. به همین دلیل جالب است بدانید یکی از بهترین راه‌ها برای کوچک کردن شکم این است که خواب کافی داشته باشید. زمانی که به حد لازم نمی‌خوابید هورمون‌های بدن برانگیخته‌شده و بدن شما کورتیزول آزاد می‌کند. کورتیزول هورمون استرس است، و استرس چیزی است که باعث می‌شود اغلب زیاد بخوریم.

 

روغن نارگیل به شما کمک می‌کند

سوزاندن چربی شکم

روغن نارگیل باعث آغاز سوخت و ساز بدن می‌شود. زیاد شدن انرژی کمک می‌کند شما چربی‌ها را بسوزانید، خصوصاً چربی‌های خطرناک ناحیه‌ی شکم.

 

ماست برای شما

سوزاندن چربی شکم

در ابتدا باید بدانید محققان نشان داده‌اند دریافت کلسیم می‌تواند به سوزاندن چربی بیشتر کمک کند. دوم اینکه جایگزینی غذاهای دارای قند بالا با پروتئین بیشتر کمک می‌کند احساس سیری بیشتری داشته باشید و اشتهای شما کم می‌شود. ماست منبع لذیذی از هردو پروتئین و کلسیم است.

 

سراغ کره‌ی بادام‌زمینی بروید

سوزاندن چربی شکم

چربی‌های مونوغیراشباعی می‌توانند در کاهش وزن به شما کمک کنند و برای قلبتان عالی هستند. بعلاوه کره‌ی بادام‌زمینی طعم خوبی دارد و باعث می‌شود برای زمان بیشتری سیر بمانید.

 

افزودن کمی شکلات تلخ به غذا

سوزاندن چربی شکم

قبل از اینکه خوردن شکلات تلخ را شروع کنید به یاد داشته باشید اعتدال ضروری است. تحقیقات به شما خوردن یک بشقاب پر از شکلات را پیشنهاد نمی‌دهد بلکه کمی شکلات تلخ قبل و بعد از وعده‌های غذایی کمک می‌کند زیاد شدن سطح انسولین کنترل گردد، این بالا رفتن فرآیند سوخت چربی‌ها در بدن را متوقف می‌سازد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040