۱۲ مهر ۱۳۹۵

اشتباهاتی که زمان ریمل زدن مرتکب می شوید

۱۲ مهر ۱۳۹۵ 2352 بازدیدکننده 0 نظر
اشتباهاتی که زمان ریمل زدن مرتکب می شوید در این مقاله می خوانید

ریمل یکی از محصولات زیبایی است که می‌تواند در ظاهر شما تغییر زیادی ایجاد کند. برای جلوگیری از اشتباهانی که ظاهر شما را خراب کنند این نکات را بخوانید. ...

اشتباهاتی که زمان ریمل زدن مرتکب می شوید

مرتباً ریمل ضدآب می‌زنید

شاید فکر کنید ریمل ضدآب برای زمان بیشتری می‌ماند و پاک نمی‌شود و این موضوع درست است. اما به دلیلی به این ریمل ضدآب می‌گویند: این یعنی باید زمانی از آن استفاده کنید که مقابل آب قرار می‌گیرید مانند داخل استخر. استفاده‌ی هرروزه از این ریمل‌ها  باعث می‌شود مژه‌های شما خشک‌شده و ضعیف شوند.

 

داخل بطری ریمل را زیاد پمپ می‌کنید

با فروبردن و خارج کردن سر ریمل در داخل بطری باعث رفتن هوای بیشتر به آن می‌شوید. در نتیجه ریمل شما خشک می‌شود و ریمل خشک‌شده منجر به مژه‌هایی به هم چسبیده خواهد شد.

 

درست ریمل نمی‌زنید

برای بهتر دیده شدن مژه‌هایتان باید از پایین خط مژه شروع کرده و همزمان با حرکت به سمت بالا قلم را کمی تکان دهید. همچنین یک لایه روی لبه‌ی بالای مژه‌ها دوباره بزنید.

 

بعد از ریمل مژه‌ها را فر می‌کنید

فر دادن مژه‌هایی که تازه ریمل‌زده‌اید باعث به هم چسبیده شدن و بد به نظر رسیدن مژه‌های شما خواهد شد. همچنین اهمیت ندادن به خیس بودن مژه‌ها می‌تواند خطرناک باشد. این کار ممکن است باعث شود مژه‌ها به دستگاه فر مژه چسبیده و کنده شوند.

 

از ریمل قدیمی استفاده می‌کنید

استفاده از ریمل قدیمی می‌تواند باعث بروز عفونت در چشم‌ها شود. چه بخواهید یا نخواهید باید پس از سه ماه ریمل خود را دور بیندازید.

 

کرم پریمیر دور چشم

اگر ریمل شما به پلکتان یا زیر چشمان شما مالیده می‌شود راه حل آن اینجاست. حتی اگر هیچ آرایش دیگری نمی‌کنید باید از پریمیر در دور چشمان خود کمک بگیرید تا این مشکل رفع شود.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040