۱ مهر ۱۳۹۵

عاداتی برای زیبایی که باید هرشب تکرار کنید

۱ مهر ۱۳۹۵ 2191 بازدیدکننده 0 نظر
عاداتی برای زیبایی که باید هرشب تکرار کنید در این مقاله می خوانید

با کمک ترفندهای زیر هر روز می توانید به زیبایی خود بیفزایید. ...

عاداتی برای زیبایی که باید هرشب تکرار کنید

آرایشتان را پاک‌کنید

ترفندهای زیبایی

مهم‌ترین کاری که برای سرحال دیده شدن باید انجام دهید پاک کردن آرایش شما قبل از خواب است. این کار شما را مطمئن می‌کند تمامی منافذ پوستی تمیز شده و در چشم‌ها هیچ آرایشی باقی نمانده است.

 

از دو بالشت استفاده کنید

ترفندهای زیبایی

سر خود را روی دو بالشت بگذارید تا مانع پف کردن چشم‌ها شوید. اینجا زمانی است که جاذبه به غدد لنفاوی جریان خون شما کمک می‌کند، پس مایعات زیر چشم‌ها و صورت شما جمع نخواهند شد.

 

لکه‌ها را درمان کنید

ترفندهای زیبایی

شما می‌توانید جوش‌ها و لکه‌های پوستی را هدف قرار دهید. روی جوش‌ها کرم زده و بگذارید تمام شب بماند. زمان بیشتر ماندن کرم درمانی روی پوست نتایج بهتری خواهد داشت.

 

دستگاه بخور روشن کنید

ترفندهای زیبایی

یک مرطوب‌کننده‌ی ترمیم‌کننده‌ی منافذ پوستی در ترکیب با دستگاه رطوبت رسان هوا در اتاق شما رطوبت کافی ایجاد کرده و باعث مقاومت بیشتر بدن مقابل عوامل حساسیت زا و محرک‌ها می‌شود. همچنین مانع بروز خطوط و خشکی پوست  می‌شود.

 

کرم دست بزنید

ترفندهای زیبایی

با یک کرم ساده و چرب دستان خود را مرطوب کنید تا در صبح روز بعد دست‌ها و انگشتان شما به بهترین حالت دیده شوند. دست‌ها در طول روز بر اثر تماس با هوا و شستشوی زیاد خشک می‌شوند. تعداد کمی از ما هستند که هر روز دست‌های خود را با کرم هر شب مرطوب می‌کنند.

 

روی ملافه‌ی خوبی بخوابید

ترفندهای زیبایی

دست‌های خود را با یک شامپوی بدون سیلیکون بشویید و از یک پارچه‌ی ابریشمی برای خوابیدن استفاده کنید. این‌ها به سلامت کلی بدن شما کمک خواهند کرد.

 

هشت ساعت بخوابید

ترفندهای زیبایی

خواب خوب شب تأثیر زیادی روی ظاهر شما دارد. خواب می‌تواند حلقه‌های سیاه دور چشم را کاهش دهد زیرا کمبود خواب سیستم گردش خون را به هم زده و باعث راکد شدن خون در رگ‌های زیر چشم‌ها خواهد شد. در نتیجه آب چشم‌ها خوب تخلیه نشده و چشمان شما پف می‌کند.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040