۲۸ شهريور ۱۳۹۵

نکاتی برای درخشش موهای شما

۲۸ شهريور ۱۳۹۵ 2678 بازدیدکننده 0 نظر
نکاتی برای درخشش موهای شما در این مقاله می خوانید

ما نکاتی امتحان شده برای رشد موهای سالم برای شما  آورده‌ایم. ...

نکاتی برای درخشش موهای شما

خوردن غذاهای مناسب

درخشش مو

غذاهای دارای پروتئین، آهن، روی، امگا3 و ویتامین B12 بسیار مفیدند.  مقدار زیاد چربی مانند سالمون، اواکادو، تخم‌مرغ، سبزیجات سبزبرگ، آجیل‌ها و لوبیاها به موهای شما غذا رسانی خواهند کرد.

 

اصلاح کمتر موها

درخشش مو

نمی‌گوییم اصلاح موهایتان را فراموش کنید اما  نیازی نیست این کار را زود انجام دهید. بین هر بار هشت تا ده هفته صبر کنید تا موها رشد کنند.

 

به پوست سرتان بی‌توجه نباشید

درخشش مو

با کمک یک ماساژ دو دقیقه‌ای با نوک انگشتان گردش خون در سرتان را بهبود بخشیده و جریان خون را ارتقا دهید. این کار نیاز به زمان بیشتری برای دوش گرفتن دارد.

 

رطوبت رسانی

درخشش مو

موهای خشک و وز کرده به معنای شکست مو هستند. هربار پس از شامپو زدن نرم‌کننده به موهای خود بزنید و بگذارید برای 5 دقیقه بماند و بعد آب بکشید.

 

حرارت را کم کنید

درخشش مو

 همه‌ی ما اطو موی خود را دوست دارید اما هدف شما داشتن موهای سالم است. تنها از وسایل دارای پوشش سرامیکی استفاده کنید که موهای شما را نمی‌سوزاند و استفاده از اسپری های محافظ را نیز فراموش نکنید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040