۲۰ شهريور ۱۳۹۵

راه هایی برای داشتن دست هایی زیباتر

۲۰ شهريور ۱۳۹۵ 2321 بازدیدکننده 0 نظر
راه هایی برای داشتن دست هایی زیباتر در این مقاله می خوانید

زیبایی را همه دوست دارند. برای داشتن دست هایی زیبا ترفندهای زیر به شما کمک خواهد کرد. ...

راه هایی برای داشتن دست هایی زیباتر

مرتباً لایه‌برداری کنید

ترفندهای زیبایی

همیشه و همیشه باید مانع پوسته شدن دستتان شود و این کار با یک لایه‌برداری ساده در خانه قابل انجام است. می‌توانید از عسل و شکر استفاده کنید.

 

رطوبت رسانی پس از شستن

ترفندهای زیبایی

ترکیب آب گرم و صابون عامل مقصر دست‌های خشک و ترک خورده است. هربار دستتان را تمیز می‌کنید حتماً بعد از آن یک لوسیون مرطوب‌کننده استفاده کنید. می‌توانید یک قوطی کنار سینکتان بگذارید تا فراموش نکنید.

 

کوتاه نگه‌داشتن ناخن‌ها

ترفندهای زیبایی

ناخن‌های بلند و بادامی ممکن است فوق‌العاده دیده شوند، البته تا زمانی که مرتباً زیرشان را تمیز کنید. بهتر است ناخن‌های کوتاه را برای خود عادت کرده و مرتباً ناخن‌ها اصلاح را کنید تا آلودگی‌های آن برطرف شود.

 

روی ترک‌ها کار کنید

ترفندهای زیبایی

این راه حل عجیب اما مفید است. با دیدن اولین نشانه از ترک خوردن لاک ناخن‌ها یک استون بردارید. یک پنبه را به کمی از آن آغشته  کرده و از بالا به پایین روی ناخن بکشید. این کار رنگ را روی ناخن پخش کرده و برای ادامه‌ی روز شما کارساز است. سپس زمانی که به خانه برگشتید لاکتان را پاک‌کرده و دوباره بزنید.

 

یک براق‌کننده بزنید

ترفندهای زیبایی

وقت ندارید یک لاک تمیز و رنگی بزنید؟ هیچ‌وقت قدرت یک براق‌کننده را دست کم نگیرید. اگر وقتتان کم است تنها یک لایه از آن روی ناخن‌ها بزنید. براق کننده علاوه بر زیبا کردن ناخن‌های شما مانع شکستن آن‌ها شده و ناخن‌ها را قوی می‌کند.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040