۸ شهريور ۱۳۹۵

راه های عجیب برای مراقبت از پوست

۸ شهريور ۱۳۹۵ 1921 بازدیدکننده 0 نظر
راه های عجیب برای مراقبت از پوست در این مقاله می خوانید

برخی راهکارهای عجیب هستند که به پوست  شما کمک می‌کنند. این مقاله را بخوانید تا ترفندهایی بیابید که فراموش نخواهید کرد. ...

راه های عجیب برای مراقبت از پوست

کرم سوختگی کودک برای درمان خشکی پوست

خشکی پوست

یک کرم موثر دارای موادی است که پوست را نرم کرده و از آن محافظت نیز می‌کند. اهمیتی ندارد این ناحیه‌ی آسیب‌دیده پوست کودک شماست یا پوست بازو یا پاشنه‌ی پایتان – رطوبت رسانی برای هردو یکی است. اگر یک ماده‌ی مرطوب‌کننده‌ی خوب در  دسترس ندارید کرم‌های سوختگی کودک می‌تواند شما را آرام کند.

 

تکه‌های سیب‌زمینی پف چشم را کم می‌کند

رفع پف چشم

یک راه متداول برای درمان پف زیر چشم‌ها قرار دادن چیزی سرد برای 10  تا 15 دقیقه روی آن است. این چیز سرد می‌تواند تکه‌های خیار، قاشق سرد، ژل  خنک‌کننده و یا تکه‌های سیب‌زمینی باشد. شاید عجیب به نظر برسد اما سیب‌زمینی که در دمای سرد نگه داشته شده باشد برای این کار بسیار مناسب است.

 

پاک کردن آرایش با روغن زیتون

پاک کردن آرایش

 شاید بدانید روغن زیتون زمانی که مستقیماً روی پوست زده شود رطوبت رسانی عالی خواهد بود. روغن زیتون دارای ویتامین‌های E و A است که می‌توانند از پوست محافظت کرده، آن را ترمیم کرده و رطوبت رسانی نماید. روغن زیتون می‌تواند آرایش پاک‌کنی عالی برای پوست شما باشد.

 

قطره‌ی چشم برای رهایی از جوش‌ها

درمان جوش

قطره‌ی  چشم می‌تواند به کاهش قرمزی جوش‌ها کمک کند اما نمی‌توانید کاملاً از دست این جوش‌ها راحت شوید. از آنجایی که قطره‌های چشم رگ‌های خونی را منقبض می‌کنند می‌توانند برای چند ساعت شما را از قرمزی جوش راحت کنند. اما شانس کم شدن اندازه یا شدت جوش با قطره‌ی چشم زیاد نیست.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040