۳۱ مرداد ۱۳۹۵

نکاتی برای جلوگیری از سیاه شدن چشم ها زمان آرایش

۳۱ مرداد ۱۳۹۵ 2506 بازدیدکننده 0 نظر
نکاتی برای جلوگیری از سیاه شدن چشم ها زمان آرایش در این مقاله می خوانید

در اینجا 5 نکته برای ممانعت از سیاه شدن چشم‌ها در زمان آرایش آورده شده است. دیگر لازم نیست نگران خراب شدن آرایشتان باشید. ...

نکاتی برای جلوگیری از سیاه شدن چشم ها زمان آرایش

با صورتی تمیز شروع کنید

آرایش چشم

اگر تابحال نمی‌دانستید، یکی از مهم‌ترین چیزهایی که باید هرروز به یاد داشته باشید تمیز کردن صورت است. شما باید قبل از خوابیدن تمام صورت خود را بشویید تا در صبح فردا اثری از آرایش نمانده باشد. از آرایش پاک‌کن‌های ملایم استفاده کرده و این را برای خود عادت کنید.

 

کرم پایه‌ی آرایش پلک

آرایش چشم

پلک‌های روغنی در بین زنان رایج‌اند و می‌تواند علت از بین رفتن سایه‌ی چشم‌های شما شود. حتی اگر پلک‌های چربی ندارید بهتر است از این کرم‌ها قبل از آرایش استفاده کنید زیرا یک پایه‌ی مناسب برای سایه‌ی چشم‌های شما ایجاد کرده و مانع سیاه شدن یا چین‌دار شدن آرایش می‌شود و به ماندگاری آرایش شما کمک می‌کند.

 

بیش‌ترین پوشش

آرایش چشم

از سایه و خط چشم‌های دارای پوشش مناسب استفاده کنید. برای مثال اگر قرار است خیس شوید از خط چشم ضدآب استفاده کنید. یک نکته‌ی مفید که باید به یاد داشته باشید این است که برای خط چشم در زیر چشم، در ابتدا یک خط باریک  در لبه‌ی داخلی و زیر چشم کشیده و سپس آن‌ها را با یک قلمو ترکیب کنید.

 

در پلک زیر کم ریمل بزنید

آرایش چشم

ریمل چیزی است که اغلب هرروز می‌خواهید از آن استفاده کنید اما در مورد پلک زیرین نباید در آن زیاده‌روی کرد. زمانی که می‌خواهید به مژه‌های بالایی ریمل بزنید دو یا سه بار کافی است اما در مورد مژه‌های پایینی مقدار کمی از آن کافی است.

 

آن را ثابت کنید

برای اطمینان از ثابت بودن آرایش شما باید در آخر از اسپری ثابت‌کننده‌ی آرایش استفاده کنید. در زمان زدن اسپری چشم‌های خود را بسته و به بقیه‌ی صورت اسپری کنید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040