۲۷ مرداد ۱۳۹۵

آیا برای جوش های شما نیاز به درمان دارویی وجود دارد؟

۲۷ مرداد ۱۳۹۵ 1608 بازدیدکننده 0 نظر
آیا برای جوش های شما نیاز به درمان دارویی وجود دارد؟ در این مقاله می خوانید

به محض دیدن جوش ها اغلب به سراغ داروهایی می رویم که بدون نسخه در داروخانه ها موجودند. اما گاهی اوضاع به گونه ای است که دیگر این روش ها اثرگذار نخواهند بود. ...

آیا برای جوش های شما نیاز به درمان دارویی وجود دارد؟

محصولات داروخانه‌ای آزاد دیگر کمکی نمی‌کنند

درمان جوش

زمانی که شروع به جوش زدن می‌کنید اول به مغازه رفته و از داروهای آزاد برای درمان جوش‌ها خریداری می‌کنید. اما این داروها همیشه برای شما موثر نخواهند بود. اگر مرتب آن‌ها را برای چند ماه استفاده کرده و بهبودی نیافته‌اید وقت آن رسیده به سراغ یک متخصص و داروهای قوی تر بروید.

 

جوش‌هایتان بسیار ملتهب یا شدیدند

درمان جوش

داروهای آزاد برای جوش‌های ملایم موثرند. برای جوش‌های بسیار ملتهب درمان سخت تر خواهد بود، بنابراین اگر در کنار خود یک فرد متخصص را داشته باشید تا به شما کمک کند مسلماً برایتان بهتر  خواهد بود.

 

جای جوش‌ها زخم می‌شود

درمان جوش

اگر جوش‌هایتان زخم بر جا می‌گذارند یا می‌دانید پوستتان مستعد پیدایش زخم است باید از داروها استفاده کنید. جوش‌های پوستی موقت‌اند و درمان آن‌ها از زخم‌های مانده ساده‌تر می‌باشد. در رفتن نزد متخصص تعلل نکنید. هرچه سریع تر از دارویی موثر استفاده کنید آسیب دائمی کمتری به پوستتان وارد خواهد شد.

 

جوش‌ها در منطقه‌ی  وسیعی از بدن هستند

درمان جوش

جوش‌هایتان شاید به صورت شما محدود نشوند. ممکن از در هر جایی از بدن ظاهر شوند، کمر،شانه، قفسه‌ی سینه و حتی باسن. درمان جوش‌هایی که در بدن گسترش‌یافته‌اند سخت تر است.

 

نمی‌دانید چکار باید بکنید

درمان جوش

تلاش برای درمان جوش‌ها می‌تواند کمی گیج کننده باشد. اگر درباره‌ی اینکه باید چه کاری برای درمان انجام دهید نامطمئنید و یا  نیاز به کمک برای یک برنامه‌ی درمانی دارید بهتر است نزد متخصص پوست بروید. شما ممکن است به خاطر پوستتان احساس افسردگی کرده و تأثیر بدی روی زندگی‌تان گذاشته باشد. در این موارد بهترین راه دیدن پزشک برای دریافت داروهای درمانی است.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040