۲۶ تير ۱۳۹۵

4 ماسک موی غذایی که برای موهای شما عالی اند

۲۶ تير ۱۳۹۵ 1860 بازدیدکننده 0 نظر
4 ماسک موی غذایی که برای موهای شما عالی اند در این مقاله می خوانید

موهای آسیب‌دیده، ریزش مو، موخوره، خشکی مو ... چیزهایی هستند که زنان را آزار می‌دهند. شما می‌توانید در آشپزخانه‌ی خود به دنبال کمک باشید. ...

4 ماسک موی غذایی که برای موهای شما عالی اند

ماسک نارگیل

ماسک موی خانگی

این ماسک بهترین درمان برای موهای خشک و مجعد است. ماسک به موهای شما رطوبت داده و آن‌ها را نرم و براق می‌کند. روغن نارگیل و زیتون را ترکیب کرده و به آرامی به ریشه‌ی موهای خود بمالید. پس از آن روی موها را با کلاه حمام بپوشانید و بگذارید برای یک ساعت بماند. سپس با یک شامپوی گیاهی موهای خود را شسته و از نرم‌کننده نیز استفاده کنید.

 

ماسک موی موز

ماسک موی خانگی

موز ماده‌ای طبیعی است که با پیشگیری از آسیب به ریشه‌ی مو، آن‌ها را قوی می‌کند. یک عدد موز خام را با خردکن له کنید. یک قاشق غذاخوری عسل به آن اضافه کنید. ماسک حاصل را روی موهای خود بمالید، خصوصاً ریشه‌ها، و بگذارید برای 15 تا 20 دقیقه بماند. سپس با آب ولرم آن را بشویید.

 

ماسک موی جو دو سر

ماسک موی خانگی

این ماسک برای کسانی که از چربی پوست سر، شوره، حساسیت پوست جمجمه و التهاب آن رنج می‌برند عالی است. این ماسک با حذف چربی اضافی برای پوست‌های چرب سر مفید خواهد بود. جو، شیر تازه و روغن بادام را ترکیب کرده و یک خمیر بسازید. مطمئن شوید موهای شما گره ندارد. ماسک را به آرامی روی موهای خود بزنید و بگذارید برای 15 تا 20 دقیقه بماند. سپس با آب ولرم بشویید.

 

ماسک موی گل ختمی

ماسک موی خانگی

این ماسک راه‌حلی برای ریشه‌های ضعیف مو است زیرا گل ختمی به عنوان قوی کننده‌ی ریشه‌های مو شهرت دارد. گلبرگ‌های گل ختمی را در طول شب در یک فنجان آب خیس کنید. سپس آن‌ها را با روغن زیتون و شیر ترکیب کنید. این ترکیب را به موهای خود بزنید و بگذارید ماسک حاصل برای 20 تا 25 دقیقه روی موهایتان بماند. سپس موهای خود را با آب بشویید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040