۲ تير ۱۳۹۵

رنگ موی موقت با استفاده از کاغذ کشی

۲ تير ۱۳۹۵ 20347 بازدیدکننده 6 نظر
رنگ موی موقت با استفاده از کاغذ کشی در این مقاله می خوانید

روش رنگ کردن مو با کاغذهای کشی ...

رنگ موی موقت با استفاده از کاغذ کشی

روش کار

یک ماهیتابه را گرم کرده و یک پیمانه آب در آن بریزید. بگذارید آب گرم شود اما جوش نیاید.

 

زمانی که آب گرم شد آن را داخل ظرفی بریزید که تا مدتی به آن نیاز ندارید، زیرا برای رنگ کردن موی خود از آن می‌خواهید کمک بگیرید.

 

کاغذ کشی به رنگ دلخواه خود را تکه‌های کوچک کرده و آن را داخل ظرف بریزید. مقدار کاغذ باید به حدی باشد که رنگ را قوی کند، کاغذ کمتر رنگ روشن‌تری به شما خواهد داد.

 

با یک قاشق کاغذها را داخل آب هم بزنید تا جوهر آن سریع‌تر پخش شود. زمانی که آماده شد بگذارید برای 15 تا 20 دقیقه ترکیب همان‌طور بماند.

 

دستکش پوشیده و تکه مویی که می‌خواهید رنگ کنید را برای 1 دقیقه در ظرف فروکنید. پس از گذشت این زمان موهای خود را درآورده و یک حوله‌ی قدیمی دور آن بپیچید و بگذارید همان‌طور بماند تا کاملاً خشک شود.

 

پس از خشک شدن مو سریعاً نتیجه را خواهید دید. شما می‌توانید هرچند بار که بخواهید موهایتان را با این روش رنگ کنید زیرا این کار به‌اندازه‌ی رنگ‌های شیمیایی به موهای شما آسیب نخواهد رساند.

 

به یاد داشته باشید هرچه رنگ موی شما روشن‌تر باشد نتیجه رنگ قوی‌تری خواهد بود. اگر نتیجه را دوست نداشتید نگران نباشید، زیرا پس از چند بار شستن به‌تدریج رنگ محوشده و به رنگ طبیعی موهای خودتان برمی‌گردد.
 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040