۶ خرداد ۱۳۹۵

7 گام برای داشتن لب های زیباتر

۶ خرداد ۱۳۹۵ 3651 بازدیدکننده 0 نظر
7 گام برای داشتن لب های زیباتر در این مقاله می خوانید

دوست دارید لب‌های بزرگ‌تری داشته باشید؟ نگران نباشید، نیازی به تزریق یا جراحی ندارید. ترفندهای آرایشی و چند نکته‌ی ساده شما را به ظاهر دلخواهتان می‌رساند. ...

7 گام برای داشتن لب های زیباتر

مرحله‌ی یک

ترفندهای آرایشی

مقداری از نرم‌کننده‌ی لب دلخواه خود را بزنید تا قبل از شروع آرایش لب‌هایتان را آماده کنید. اگر لب‌هایتان خشک و ترک‌خورده هستند استفاده از یک لایه‌بردار قبل از زدن نرم‌کننده گزینه‌ی بدی نیست.

 

مرحله‌ی دو

ترفندهای آرایشی

یک مداد لب صورتی روشن برداشته و روی تمام لب خود بمالید.

 

مرحله‌ی سه

ترفندهای آرایشی

با ی دستمال‌کاغذی آرام روی لب‌هایتان بکشید تا رطوبت ناشی از نرم‌کننده از بین رود. یک مداد چشم سفید برداشته و به مرکز لب‌های خود بمالید. مداد را آرام بکشید تا لبتان زخم نشود. اگر مداد چشم سفید ندارید می‌توانید در این مرحله از  یک کانسیلر استفاده کنید.

 

مرحله‌ی چهار

ترفندهای آرایشی

یک براق‌کننده روی مرکز لب‌های خود بزنید. با انگشت یا قلم‌موی مخصوص لب تمامی مواد را با هم ترکیب کنید. به آرامی مداد چشم را با خط لب ترکیب کنید.

 

مرحله‌ی پنج

ترفندهای آرایشی

به لبه‌های خارجی لب خود یک رژ صورتی ملایم بزنید.

 

مرحله‌ی شش

ترفندهای آرایشی

سپس یک کانسیلر روشن برداشته و به لب‌های خود مانند تصویر خط دهید. این مرحله شکل لب‌های شما را مشخص می‌کند و باعث می‌شود لب‌هایتان بزرگ‌تر دیده شود.

 

مرحله‌ی هفت

ترفندهای آرایشی

همان براق‌کننده‌ی قبلی را این بار به مرکز لب‌ها بمالید. سپس یک رژ براق فقط به مرکز لب‌ها بزنید. البته این گام اختیاری است . می‌توانید از رژ براق استفاده نکنید.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040