۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵

4 گام ساده برای داشتن موهای براق

۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ 3048 بازدیدکننده 0 نظر
4 گام ساده برای داشتن موهای براق در این مقاله می خوانید

موهای فر زیاد براق به نظر نمی‌رسند. برای درخشش بیشتر موهای خود کافی است با چند گام ساده آن‌ها را لخت کنید. ...

4 گام ساده برای داشتن موهای براق

مرحله‌ی یک

براق کردن موها

برای داشتن موهای براق دوش‌های آب داغ را ترک کنید. ثابت‌شده است آب گرم روغن مو را از بین برده و باعث می‌شود مو خشک و کدر به نظر برسد. یک شامپوی ملایم برای تمیز کردن موهای شما کافی است.

 

مرحله‌ی دو

براق کردن موها

شامپو رطوبت و روغن‌های ضروری مو را از بین برده و موها را وز و خشن می‌کند. از یک نرم‌کننده‌ی خوب کمک بگیرید تا موهای شما شاداب و براق دیده شوند. نرم‌کننده را روی موهای خود زده و بگذارید برای چند دقیقه بماند تا مو رطوبت خود را به دست آورد.

 

مرحله‌ی سه

براق کردن موها

موهای فر کدرتر به نظر می‌رسند، بنابراین لخت کردن موها کمک زیادی به شما خواهد کرد. برای موهایی که به‌صورت طبیعی فر هستند از دمای بالاتر سشوار کمک بگیرید. استفاده از یک اسپری یا سرم محافظ در مقابل گرما قبل از صاف کردن موها ایده‌ی بدی نیست. اسپری از موها مقابل آسیب ناشی از حرارت محافظت می‌کند.

 

مرحله‌ی چهار

براق کردن موها

پس از لخت کردن موها، قبل از آنکه چیزی روی آن بزنید بهتر است کمی به مو فرصت دهید تا خنک شود. زمانی که خنک شد از سرم های مو استفاده کنید. سرمی که می‌خرید باید براق‌کننده باشد. برای زدن سرم بهتر است از ریشه‌ی مو شروع کرده و به سمت پایین بروید. مقدار سرم مورداستفاده نباید زیاد باشد زیرا سرم بیش‌ازحد باعث می‌شود مو مرطوب به نظر برسد. هیچ‌گونه اسپری، ژل یا شوینده‌ی الکل داری را روی موهای خود نزنید تا موها خشک و وز نشوند.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040