۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵

برای روز عروسیتان سریع وزن خود را کم کنید

۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ 2627 بازدیدکننده 0 نظر
برای روز عروسیتان سریع وزن خود را کم کنید در این مقاله می خوانید

برای کاهش وزن در یک زمان کوتاه قبل از عروسی ممکن است استرس بگیرید. با کمک مقاله‌ی زیر برای بهترین راه کاهش وزن سریع، تا قبل از روزعروسی خود برنامه‌ریزی کنید. ...

برای روز عروسیتان سریع وزن خود را کم کنید

کالری را کم کنید نه مواد مغذی

کاهش وزن

در یک برنامه‌ی کاهش وزن سالم شما روزانه نیاز به 1500 کالری برای کارهای روزانه‌ی خود دارید.  هرچقدر کالری اضافی دریافت می‌کردید را حالا قطع کنید. عادات غذایی خود را طوری تغییر دهید که روزانه کالری دریافتی شما از 500 کمتر بوده و بیشتر فیبر مصرف کنید. با این کار مطمئن هستید غذاهایی مغذی می‌خورید و انرژی بیشتری برای هضم آن‌ها می‌سوزانید.

 

حجم وعده‌های غذایی را کم کنید

کاهش وزن

کم کردن مقدار غذای هر وعده مهم‌ترین فاکتور برای یک کاهش وزن سریع است. وعده‌های غذایی شما باید کوچک‌تر و بیشتر دارای میوه و سبزیجات باشند. بعلاوه سعی کنید فواصل خوردن غذا در طول روز را کاهش دهید. با این کار در تمام طول روز انرژی کافی داشته و جلوی گرسنگی شدید خود را می‌گیرید.

 

مواد قندی را کنار بگذارید

کاهش وزن

کنار گذاشتن کامل کربوهیدرات‌ها غیرمنطقی است اما قندهای ناسالم باید کاملاً کنار گذاشته شوند. باید متوجه چیزی که می‌خورید باشید، کیک‌ها نیز برای بدن نوعی قند حساب می‌شوند. مصرف نوشابه در طول روز را بسیار محدود کنید. کالری دریافتی خود را بنویسید، با این کار همواره می‌دانید در طول روز چه چیزهایی خورده‌اید و چه چیزهایی را نباید بخورید. کربوهیدرات‌های سالم مانند غلات و یا لبنیات کم‌چرب باید حتماً در رژیم غذایی شما باشند.

 

مواد غذایی با پروتئین بالا بخورید

کاهش وزن

یک وعده‌ی غذایی با پروتئین زیاد تأثیر شگفت‌انگیزی روی کاهش وزن شما خواهد داشت. تکه‌های بدون چربی گوشت، ماهی، سفیده‌ی تخم‌مرغ، لوبیاها و دیگر مواد غذایی کم‌چرب، کم کربوهیدرات و با پروتئین زیاد برای کاهش وزن مناسب‌اند. غذاهای دارای پروتئین بالا به‌تدریج در بدن تجزیه می‌شوند و این باعث می‌شود برای زمان بیشتری احساس سیری کنید. هرچه کمتر گرسنه شوید احتمال دریافت کالری کمتر خواهد بود.

 

باشگاه بروید

کاهش وزن

تمامی برنامه‌های تناسب‌اندام ترکیبی از رژیم غذایی و ورزش هستند. جلسات ورزشی در کنار تغییر در رژیم غذایی به شانس شما برای کاهش وزن سریع‌تر اضافه می‌کند. اولویت خود را روزانه 30 تا 40 دقیقه ورزش بگذارید.

 

انگیزه‌ی خود را حفظ کنید

کاهش وزن

برای حفظ انرژی و انگیزه‌ی خود، اهداف کوچک‌تری انتخاب کنید. قدم‌به‌قدم جلو روید. هر زمان که به هدف کوچک خود رسیدید انگیزه‌ای برای ادامه‌ی مسیر خواهد شد. اهداف بزرگ تنها باعث ناامیدی و دلسردی شما می‌شوند.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040