۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۵

آیا انگور در کاهش وزن اثر دارد؟

۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ 2879 بازدیدکننده 0 نظر
آیا انگور در کاهش وزن اثر دارد؟ در این مقاله می خوانید

آیا می‌خواهید بدون ایجاد تغییرات زیاد در رژیم غذایی خود لاغر شوید؟ ما خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می‌کنیم. ...

آیا انگور در کاهش وزن اثر دارد؟

میزان کالری انگور

برخلاف انبه و موز، انگور کالری بسیار کمی دارد. انگور حاوی مواد مغذی لازم برای یک برنامه‌ی کاهش وزن موفق است. یک فنجان انگور حدود 104 کالری دارد. انگور در مقایسه با توت‌ها و ملون مواد غذایی بسیار بیشتری دارد.

 

انگور پروتئین دارد

کاهش وزن

آیا می‌دانید برای هر برنامه‌ی کاهش وزن پروتئین باید حضور داشته باشد؟ پروتئین چربی‌های بدن را درهم‌شکسته و به‌جای آن ماهیچه می‌سازد. بعلاوه پروتئین به بدن اجازه می‌دهد در زمان ورزش کالری بیشتری بسوزاند. بهترین قسمت این است که یک فنجان انگور حدود یک گرم پروتئین دارد. یا وجود همه‌ی این‌ها همیشه به یاد داشته باشید اگر انگور را همیشه همراه با پنیر، شیر  و ماست‌های کم‌چرب بخورید میزان پروتئین آن بالاتر می‌رود. پس شاید بهتر است این ترکیب را امتحان کنید.

 

افزایش سوخت‌وساز بدن

کاهش وزن

زمانی که تلاش می‌کنید وزنتان کم شود بهتر است روی غذاهایی تمرکز کنید که سوخت‌وساز چربی را بالا می‌برند. انگور یکی از آن غذاهای ارگانیک است که نه‌تنها بدن را سیر و پر آب نگه می‌دارد بلکه به طور مؤثری میزان سوخت‌وساز را بالا می‌برد. در زمانی کوتاه شما می‌توانید با خوردن انگور وزن کم کنید.

 

سوزاندن چربی

کاهش وزن

خوردن انگور قرمز و سبز با یک برنامه‌ی منظم می‌تواند به کاهش وزن سریع‌تر کمک کند. دلیل آن وجود ترکیب شیمیایی رسوراترول در انگور است که تولید استروژن را کم می‌کند، درنتیجه به بدن شما اجازه می‌دهد ماهیچه ساخته و چربی بیشتری بسوزاند.

 

رژیم غذایی انگور برای کاهش وزن

کاهش وزن

اگر می‌خواهید با خوردن انگور بیشتر از وزن خود کم کنید این رژیم غذایی به شما پیشنهاد می‌شود. با روزانه 250 گرم انگور در کنار میان وعده‌های دیگر شروع کنید. تا زمانی که مقدار انگور به 3 کیلوگرم برسد به‌تدریج به میزان آن اضافه کنید. به این مقدار باید در حدود 12 روز برسید. از حالا شما باید فقط انگور بخورید.اگر این رژیم برای شما سخت است می‌توانید یک یا دو روز در هفته آن را دنبال کرده و در روزهای دیگر بین وعده‌ها به‌جز انگور چیز دیگری نخورید. برای چند هفته این رژیم غذایی را دنبال کنید. چند کیلوگرم از وزن شما کم خواهد شد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040