۲۸ فروردين ۱۳۹۵

ترفندهای آرایشی برای زمانی که خسته اید

۲۸ فروردين ۱۳۹۵ 2034 بازدیدکننده 0 نظر
ترفندهای آرایشی برای زمانی که خسته اید در این مقاله می خوانید

وقتی شب تا دیروقت بیدار بوده و صبح نمی‌توانید چشمانتان را باز کنید چگونه آرایش به شما کمک خواهد کرد؟ این‌ها ترفندهایی آرایشی هستند تا کاری کنید خستگی در صورت شما دیده نشود. ...

ترفندهای آرایشی برای زمانی که خسته اید

به رنگ سیاه و دودی نه بگویید

ترفندهای آرایشی

زمانی که استراحتی نداشته‌اید بهترین کاری که برای آرایش چشمان خود می‌توانید انجام دهید این است که زیاده‌روی نکنید. زمانی که سعی می‌کنید پف چشم و دایره‌های سیاه زیر آن را بپوشانید چشمان سیاه و دودی انتخاب‌های خوبی نیستند.

از آرایش‌هایی که باعث می‌شوند چشم‌ها عادی به نظر برسند استفاده کنید، خط چشم در ترکیب بارنگ‌های خنثی. مژه‌ها را فر کرده و ریمل زیادی به مژه‌های بالایی بزنید. با این کار به چشم‌های خود حجم داده و آن‌ها را براق خواهید کرد در نتیجه هشیارتر به نظر خواهید رسید.

 

محو کردن حلقه‌های سیاه

ترفندهای آرایشی

اگر بیدار شده‌اید و چشمان شما پف‌کرده‌اند بهترین راه برای مبارزه با این پف‌ها استفاده از سرم چشم است. سرم را زیر چشمان خود زده و بعد از چند دقیقه روی آن کرم پودر بزنید. اشتباه رایج بسیاری از خانم‌ها این است که فکر می‌کنند هرچه بیشتر کرم پودر بزنند بهتر است اما این باور اشتباهی است. کرم زیاد ممکن است باعث شود پف پشم‌ها حتی بدتر دیده شود. حتی ممکن است این کرم زیاد روی پوست چروک‌خورده و خطوط بیشتری ایجاد کند. تنها چند نقطه کرم زیر چشم‌ها زده و آن را خوب روی پوستتان بمالید تا پوشش لازم ایجاد شود.

 

برجسته کردن گونه‌ها

ترفندهای آرایشی

با زدن کمی رژگونه کمی گونه‌هایتان را برجسته کنید. می‌توانید کمی کرم براق‌کننده‌ی صورت روی رژگونه ها بزنید، خیلی کم تا پوستتان شاداب و با طراوت به نظر برسد نه خیلی چرب یا براق.

 

براق کردن لب‌ها

ترفندهای آرایشی

در روزهایی که کم خوابیده‌اید از رژهای تیره استفاده نکنید، تن‌های رنگی هلویی به لب‌های شما رنگ کافی می‌دهند تا براق و کوچک به نظر برسند.تن‌های رنگی گرم انتخاب بهتری هستند. قبل از زدن رژلب کمی برق لب بزنید تا لب‌های شما در طول روز رطوبت خود را استفاده کنند.

 

اسپری بزنید

ترفندهای آرایشی

روی صورت خود از اسپری‌های صورت حاوی آنتی‌اکسیدان و مواد مغذی استفاده کنید تا در تمام طول روز پوستتان بهتر به نظر برسد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040