۲۴ فروردين ۱۳۹۵

5 نکته آرایشی برای خانم هایی که عینک می زنند

۲۴ فروردين ۱۳۹۵ 2378 بازدیدکننده 0 نظر
5 نکته آرایشی برای خانم هایی که عینک می زنند در این مقاله می خوانید

اگر از عینک استفاده می‌کنید حتماً به دنبال بهترین راه برای زیباتر دیده شدن چشم‌های خود هستید. در اینجا نکات آرایشی ساده‌ای برای زیباتر دیده شدن شما با عینک آورده شده است. ...

5 نکته آرایشی برای خانم هایی که عینک می زنند

کمتر بهتر است

ترفندهای آرایشی

زمانی که از سایه استفاده می‌کنید مطمئن شوید از رنگ‌های طبیعی‌تر روی پلک‌های خود استفاده کنید. هرچه رنگ مورداستفاده طبیعی‌تر باشد باعث می‌شود چشم‌ها بیشتر پشت عینک پنهان شوند. افزودن سایه‌های دودی و سیاه می‌تواند شکل چشم را از بین برده و آن را کوچک‌تر جلوه دهد. سایه‌های کرم‌رنگ برای زمان استفاده از عینک عالی هستند.

 

لب‌ها را برجسته کنید

ترفندهای آرایشی

ازآنجایی‌که رنگ قالب چشم شما باید از بین رنگ‌های خنثی باشد سعی کنید از تن رنگ‌های برجسته در لب‌ها استفاده کنید. افزودن رنگ به لب‌ها پوست و چشم‌ها را براق‌تر کرده و برای شما چهره‌ای متعادل می‌سازد که بد دیده نمی‌شود. می‌توانید در انتخاب رنگ برای لب‌های خود با توجه به فریم عینک تنوع زیادی داشته باشید. برای مثال اگر عینک شما فریم مشکی دارد رژلب‌های آلبالویی یا صورتی پررنگ انتخاب جالبی خواهند بود.

 

خط چشم ضروری است

ترفندهای آرایشی

ساده‌ترین راهنمایی در استفاده از خط چشم این است که ضخامت آن را متناسب با فریم عینک خود در نظر بگیرید. برای مثال اگر عینک شما فریم ضخیم دارد خط چشمتان باریک باشد و اگر فریم باریک است یک خط چشم کلفت مناسب‌تر است.

 

از ریمل استفاده کنید

ترفندهای آرایشی

ریمل زدن بهترین کاری است که در زمان عینک زدن می‌توانید انجام دهید زیرا حتی اگر از هیچ‌چیز استفاده نکنید ریمل خود چشم‌های شما را زیبا نشان می‌دهد. چند لایه ریمل روی مژه‌های خود نزنید زیرا آن‌ها را به حالت بدی از هم جدا کرده و به حجم مژه‌ها می‌افزاید. اگر از چشم‌های شما اشک می‌آید تنها به مژه‌های پلک بالایی ریمل بزنید.

 

کمی رژگونه بزنید

ترفندهای آرایشی

هرنوع رژگونه ای که دوست دارید، کرم یا پودر، کمی از آن را به گونه‌های خود اضافه کنید تا آرایش شما بهتر و ملایم‌تر دیده شود. با این کار استخوان‌های گونه بیشتر دیده می‌شوند. رژگونه ضروری است زیرا به پوست شما زندگی داده و باعث می‌شود گونه‌هایتان صاف دیده نشود.  

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040