۱۴ دي ۱۳۹۴

مردان چه بخورند تا جذاب تر به نظر برسند

۱۴ دي ۱۳۹۴ 3358 بازدیدکننده 0 نظر
مردان چه بخورند تا جذاب تر به نظر برسند در این مقاله می خوانید

جتما می دانید تغذیه بر ظاهر شما تاثیرگذار است. اما مردان برای ظاهری جذاب تر می توانند از کدام خوراکی ها استفاده کنند؟ ...

مردان چه بخورند تا جذاب تر به نظر برسند

اولین مورد این غذاها کرفس است که به طور طبیعی دارای هورمون مردانه ی آندروستنین است. خوردن کرفس سبب می‌شود غدد تعریق فرومون ( پیام‌دهنده‌ای که اعضای خاصی از جانوران و گیاهان را تحریک می‌کند ) اندروستنول آزاد کنند که اغلب در اسپری و ادکلن ها به عنوان ماده‌ای برای جذب زنان استفاده می‌شود.

 

تغذیه صحیح برای زیبایی

 

 

غذای بعدی که باید امتحان کنید قارچ است. قارچ‌ها نیز مانند کرفس دارای اندروستنول و اندروستنون هستند. بعلاوه قارچ پروتئین، کلسیم، پتاسیم و منیزیم زیادی دارد.

 

تغذیه صحیح برای زیبایی

 

 

در نهایت ما به شما هویج را پیشنهاد می‌دهیم، به دلیل فرومون ( پیام‌دهنده‌ای که اعضای خاصی از جانوران و گیاهان را تحریک می‌کند ) و افزایش میزان بورون که به تعادل استروژن و بالا رفتن سطح تستوسترون کمک می‌کند. هویج بدون چربی است و منبع خوبی از ویتامین c، آهن و فیبر است.

 

تغذیه صحیح برای زیبایی

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040