۷ دي ۱۳۹۴

جلوگیری از لک شدن پوست در زمان رنگ کردن موها

۷ دي ۱۳۹۴ 2816 بازدیدکننده 0 نظر
جلوگیری از لک شدن پوست در زمان رنگ کردن موها در این مقاله می خوانید

با وجودی که لکه‌های رنگ مو روی پوست دائمی نیستند اما برای چند روز برای باقی مانده و شما را ناراحت خواهند کرد. بهترین راه این است که در زمان رنگ کردن مو مانع رنگ شدن پوستتان شوید. ...

جلوگیری از لک شدن پوست در زمان رنگ کردن موها

زمانی رنگ کنید که موهایتان را نشسته‌اید

جلوگیری از لک شدن پوست با رنگ مو

اکثر ما دوست داریم قبل از شامپو زدن موهایمان را رنگ کنیم. اگر روزی موهایتان را رنگ کنید که آن‌ها را نشسته‌اید مسلماً نتیجه را دوست خواهید داشت! روغن‌های طبیعی مو، خصوصاً پوست سر و منافذ پوستی، ماده‌ی ضد لک طبیعی خواهند بود. بدن خودش از پوست شما در مقابل لکه‌ها مراقبت می‌کند. مشابه همین موضوع برای تمیزی صورت است. پس از حداقل 2 تا 3 ساعت بعد از شستن صورت موهایتان را رنگ کنید.

 

وازلین

جلوگیری از لک شدن پوست با رنگ مو

حفاظت از پیشانی با استفاده از وازلین روشی عالی برای ممانعت از لک شدن پوست است. این ماده دارای خواص مرطوب‌کنندگی زیادی است که فرمول رنگ مو را شکسته و مانع ایجاد لکه می‌شود. همچنین شما می‌توانید از کرم‌های مرطوب‌کننده یا لوسیون ها نیز به عنوان یک مراقب برای جلوگیری از رنگ شدن پوستتان استفاده کنید.

 

پارچه بپیچید

جلوگیری از لک شدن پوست با رنگ مو

لایه‌ای پارچه‌ی کلفت برداشته و روی آن مقداری وازلین بمالید. پارچه را دور خط رویش مو و گوش‌ها ببندید. این پارچه همه‌ی رنگ‌های مو را جذب خود می‌کند، در نتیجه پوست شما تمیز می‌ماند.

 

روغن زیتون

جلوگیری از لک شدن پوست با رنگ مو

روغن زیتون غنی از نرم‌کننده‌های طبیعی است که از پوست شما در مقابل رنگ مراقبت می‌کنند. از یک اسفنج یا پدهای صاف مخصوص صورت استفاده کنید. آن را در روغن زیتون فرو برده و روی گوش و خط رویش مو بمالید.

 

روغن بچه

جلوگیری از لک شدن پوست با رنگ مو

روغن بچه ملایم است اما برای جلوگیری از ایجاد لکه‌های رنگ روی پوست تأثیر زیادی دارد. بهترین خاصیت روغن بچه مناسب بودن آن برای افرادی است که پوست حساس دارند.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040