۲۴ آذر ۱۳۹۴

ترفندهایی برای زیبایی

۲۴ آذر ۱۳۹۴ 2456 بازدیدکننده 0 نظر
ترفندهایی برای زیبایی در این مقاله می خوانید

ترفندهایی ساده برای زیبایی بیشتر شما ...

ترفندهایی برای زیبایی

کمک به پاها

ترفند زیبایی

موز میوه‌ای است که کمک می‌کند پوست شما نرم‌تر شود. تکه‌ای موز را در ظرفی له کرده و آن را با چند فطره عسل ترکیب کنید. پاهای خود را در یک کیسه‌ی پلاستیکی پوشانده و اجازه دهید برای ده دقیقه در ترکیب باشد. سپس آن را شسته و به‌آرامی با یک سنگ‌پا روی آن بکشید.

 

درشت نشان دادن چشم‌ها

ترفند زیبایی

به‌جای استفاده از سایه چشم‌های قهوه‌ای یا زغالی روی پلک‌های خود از سایه‌های کم‌رنگ و روشن استفاده کنید. نور سبب انعکاس رنگ‌دانه‌ها شده و کمی چشم‌های شما را بازتر نشان می‌دهد، درنتیجه دیگر گود دیده نمی‌شوند. کارتان را با ریمل قهوه‌ای تمام کنید.

 

آرایش آسان چشم

ترفند زیبایی

از تن‌های مختلف یک رنگ سایه استفاده کنید. روشن‌ترین تن رنگ را روی تمام پلکتان بزنید، تیره‌ترین را نزدیک خط مژه و سایه با تن رنگی متوسط را درست روی چین‌های پلک بزنید.

 

از بین بردن لکه‌ها

ترفند زیبایی

برای کمک به از بین بردن مشکلات پوستی این ترفند را امتحان کنید: سه بار در هفته به‌آرامی یک توت‌فرنگی شسته را روی نقاط لک شده بمالید. بگذارید آب‌میوه دو دقیقه روی پوستتان بماند و بعد آن را آب بکشید. اسید میوه کمک می‌کند لکه‌ها کمرنگ شوند.

 

ترفندی برای پوشاندن کامل صورت

ترفند زیبایی

حتی بهترین کرم پودرهای مایع نیز نمی‌توانند کاملاً صورت شما را بی لک و عیب نشان دهند مگر اینکه خوب ترکیب‌شده باشند. برای اینکه رنگ خوب روی پوست شما بنشیند آن را روی یک اسفنج مرطوب آرام بمالید. اسفنج را خیس کرده، سپس فشار دهید تا تقریباً خشک شود. کرم پودر را پشت دستتان پخش کرده و اسفنج را روی آن فشار دهید. هرجایی از صورتتان که می‌خواهید بمالید.

 

مانیکور خانگی خود را ماندگارتر کنید

ترفند زیبایی

پس از زدن لاک پایه کمی بیشتر از آن روی نوک ناخن‌هایتان بکشید. مانند همیشه با دو لایه لاک کارتان را انجام دهید. مرحله‌ی دوم نوک ناخن‌های شما را تقویت می‌کند، جایی که از بین رفتن رنگ ناخن از آن شروع می‌شود.

 

تراشیدن مدادهای آرایشی

ترفند زیبایی

برای جلوگیری از شکستن مداد آرایشتان زمانی که آن را می‌تراشید راه‌حل زیر را امتحان کنید. سی دقیقه قبل از تراشیدن مداد آن را در فریزر قرار دهید. این کار باعث می‌شود مداد شما کمتر شکننده باشد و خطی‌ مرتب‌تر بکشد. قبل از استفاده از مداد ضربه‌ی آرامی با آن به پشت دستتان بزنید تا نرم‌تر شود.

 

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040