۴ آذر ۱۳۹۴

استراتژی هایی برای کاهش وزن

۴ آذر ۱۳۹۴ 3051 بازدیدکننده 1 نظر
استراتژی هایی برای کاهش وزن در این مقاله می خوانید

از این ایده‌های ساده کمک بگیرید تا یک‌بار و برای همیشه به هدف کاهش وزن خود دست یابید. ...

استراتژی هایی برای کاهش وزن

همیشه هدف‌های خود را ببینید

کاهش وزن

هدف‌ها نیاز به توجه دارند. هدف‌ها باید دیده‌شده، شنیده‌شده و به آن‌ها فکر شود. بنابراین تاحدممکن برای خود یادآور قرار دهید، مثلاً روی یخچال، کامپیوتر، آینه‌ی حمام یا تقویم.

 

از مقدار کم شروع کنید

کاهش وزن

شاید بزرگ‌ترین اشتباهی که اکثر افراد دارند این است که سعی می‌کنند زود پیش روند. شما نمی‌توانید در یک هفته 9 کیلو از وزنتان کم کنید. اما نیم کیلو را می‌توانید. درست مانند گیاهی که در ابتدا به شکل یک‌دانه‌ی ریز است شما هم باید  گام‌های کوچک بردارید و منتظر نتایج کوچک باشید. در درازمدت شما به نتایج بزرگ خواهید رسید.  

 

منزوی نباشید

کاهش وزن

آیا تابه‌حال به چیزی که واقعاً مهم و باارزش باشد به‌تنهایی رسیده‌اید، بدون اینکه هیچ‌کسی از شما حمایت کند؟ این خیلی کم پیش می‌آید. بیشتر افراد از دیگران کمک، نصیحت و ایده می‌گیرند. حمایت، حس یک تجربه‌ی مشترک، تشویق، نصیحت و صحبت‌های به‌موقع همگی برای یک زندگی سالم ارزشمندند. بنابراین از دیگران بخواهید در رسیدن به هدفتان به شما ملحق شده و از شما حمایت کنند.

 

روی عادات روزانه‌ی خود تمرکز کنید.

کاهش وزن

یک زندگی سالم ساخته‌شده از بلوک‌هایی از کارهای کوچکی است که هرروز و هر هفته انجام می‌دهیم. انتخاب‌های سالم می‌توانند مانند برس کردن مو یا قفل‌کردن درب برای شما عادی شوند. عادات سالمی برای خود بسازید، هر بار برای ساخت یک عادت تلاش کنید.

 

یادگیری را متوقف نکنید

کاهش وزن

یک زندگی سالم یک فرآیند است – چیزی بیشتر از یک سفر برای رسیدن به مقصد. شما باید همیشه در مورد مواد غذایی، تناسب‌اندام و حتی خودتان چیزهای جدیدی یاد بگیرید تا به شما کمک کند فردا کمی بهتر باشید.

 

تفریح کنید

کاهش وزن

چه کسی می‌گوید سالم بودن باید مانند یک کار روزانه‌ی اجباری باشد؟ شما می‌توانید به آن مانند یک راه هیجان‌انگیز خودشناسی نگاه کنید تا به شما کمک کند زندگی معنادارتری داشته باشید. از مسیر خود لذت ببرید و راه‌هایی بیابید تا آن را برای شما شادتر کند، مثلاً به یک تیم ورزشی بپیوندید، در یک مجله‌ی تناسب‌اندام ثبت‌نام کنید یا برای خودتان لباس‌های ورزشی جدید بخرید. بهترین را انتخاب کنید.

 

آن را روی کاغذ بیاورید

کاهش وزن

اگر اهداف اولیه‌ی خود را تعیین کردید، به دنبال پیشرفت روزانه رفتید نوشتن به شما کمک می‌کند ایده‌های خود را شکل داده، ترس خود را بیان کرده و تصویری از زندگی واقعی ترسیم کنید. برای شروع اهداف خود را بنویسید، بزرگ و کوچک، و گام‌هایی که برمی‌دارید آن‌ها را به سمت حقیقت می‌برد.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040