۴ مرداد ۱۳۹۴

ترفندهای کاهش وزن که باید از آن دوری کنید

۴ مرداد ۱۳۹۴ 3250 بازدیدکننده 0 نظر
ترفندهای کاهش وزن که باید از آن دوری کنید در این مقاله می خوانید

اگر در حال تلاش برای کاهش وزن هستید اطلاعات زیادی وجود دارد که ادعا می‌کنند به شما کمک خواهند کرد اما برخی حقیقتاً حتی باعث افزایش وزن شما نیز می‌شوند. ...

ترفندهای کاهش وزن که باید از آن دوری کنید

شیرین‌کننده‌ی مصنوعی نخورید

ترفندهای کاهش وزن

زمانی که تلاش می‌کنید از وزن خود بکاهید غذاهایی که عبارت " بدون قند " روی آن‌ها نوشته‌شده است بسیار تحریک‌کننده هستند اما در حقیقت شیرین‌کننده‌های مصنوعی با افزایش اشتها سبب افزایش وزن می‌شوند.

 

کره مصرف کنید.

ترفندهای کاهش وزن

چربی موجود در کره‌ی گیاهی از نوع چربی اشباع‌شده‌ی هیدروژنه است که دشمن کاهش وزن بوده و شدیداً سرطان‌زاست. به‌جای آن کمی کره یا روغن‌زیتون استفاده کنید.

 

قرص‌های رژیمی نخورید.

ترفندهای کاهش وزن

قرص‌های رژیمی مانع جذب چربی می‌شوند، این یعنی بدن شما هرگونه چربی که شما می‌خورید را نمی‌پذیرد. اما به یاد داشته باشید بعضی چربی‌ها مانند امگا3 خوب هستند و به پیشگیری از سکته و بیماری‌های قلبی کمک می‌کنند. بنابراین از دست دادن همه‌ی چربی‌ها سبب آسیب به بدن شما خواهد شد.

 

درباره‌ی مربی ورزشی خود تحقیق کنید

ترفندهای کاهش وزن

هرکسی می‌تواند نام خود را مربی ورزشی بگذارد، بنابراین مطمئن شوید که قبل از اجرای دستورات او حتماً از صلاحیتش مطمئن شده‌اید. ورزش عالی است اما روش‌هایی مانند استفاده‌ی نادرست از تجهیزات باشگاه یا دو بیش‌ازحد سبب جراحت و آسیب به شما خواهد شد.

 

قانون " 5 عدد در روز " را فراموش کنید

ترفندهای کاهش وزن

امروزه به‌جای آن باید 25 عدد در هرروز استفاده کرد تا بتوان از مزایای میوه و سبزیجات بهره‌مند شد، زیرا امروزه میوه‌ها و سبزیجات دارای ویتامین کمتری از دهه‌های قبل هستند.

 

از نوشیدنی‌های ورزشی استفاده نکنید

ترفندهای کاهش وزن

نوشیدنی ورزشی نام نامناسبی است زیرا این نوشیدنی‌ها گروه دیگری از نوشیدنی‌های قندی هستند. بدن شما قادر است پس از تمرین ورزشی به‌راحتی خود را بازسازی کرده و هیچ شواهدی وجود ندارد که نشان دهد این نوشیدنی‌ها به بهبود کارایی فرد کمک خواهند کرد.

 

حتماً نیازی به باشگاه نیست

ترفندهای کاهش وزن

نیازی نیست پول خود را هدر بدهید تا به باشگاه یا کلاس‌های ورزشی بروید. تجهیزات باشگاه به مؤثرتر ورزش کردن شما کمک نخواهند کرد. همه‌ی چیزی که شما نیاز دارید در خانه، پارک محله یا حیاطتان پیدا می‌شود.

 

از خریدن چیزی که روزنامه‌ها می‌گویند خودداری کنید

ترفندهای کاهش وزن

اطلاعات وسیعی درباره‌ی کاهش وزن وجود دارد که بیشتر برای افزایش میزان فروش است نه کمک به شما. هرروزه داستان‌های زیادی از روش‌های کاهش وزن مشاهده می‌کنید، اما به یاد داشته باشید همه‌ی آن‌ها درست نیستند.

 

مطالب دیگری که ممکن است بپسندید

نظر کاربران

  شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید.

  کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات شما درباره ی این مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی در رابطه با این مطلب دارید یا نیازمند مشاوره هستید، فقط از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره اقدام نمایید.


  نام :
  ایمیل:
  متن مورد نظر:

  عضویت در خبرنامه wiki5040